
Персональний комп`ютер ProLogix (I10400.08.S2.INT.159W)
15 029 ₴
- Нет в наличии
- Код: I10400.08.S2.INT.159W
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Лінійка персональних комп"ютерів ProLogix - це базові моделі для організації робочого або навчального місця. Їх переваги: - оптимальна комплектація для виконання стандартних офісних завдань, а також роботи з різними нересурсоємними додатками, в тому числі редакторами фото і відео, що не вимагають особливої потужності середовищами програмування; - оптимальна вартість; - комплектуючі від кращих світових виробників; - якісна збірка; - продумана система вентиляції та охолодження; - гарантія на всю продукцію і сервісне обслуговування в Авторизованому сервісному центрі. Якщо ви шукаєте комп"ютер для офісної, освітній або домашньої роботи, зверніть увагу на персональні комп"ютери ProLogix. Широкий модельний ряд дозволить без зусиль підібрати необхідну саме Вам конфігурацію.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ProLogiX |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | 10400 |
| Корпус | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 2 |
| Bluetooth | немає |
| D-Sub | 1 |
| DVI | 1 |
| Display Port | немає |
| HDMI | 1 |
| LAN | 1 Гбит/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | немає |
| USB 3.x | 2 |
| USB Type-C | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Аудио | High Definition 7.1 Channel Audio |
| Аудіо | High Definition 7.1 Channel Audio |
| Аудіо-порт | 3 |
| Многоканальный звук | 2.0 |
| Блок питания | 450 Вт |
| Виробник ОЗП | Goodram |
| Виробник відеоадаптера | INTEL |
| Виробник відеокарти | - |
| Виробник графічного чіпа | Intel |
| Виробник материнської плати | Asus |
| Производитель процессора | Intel |
| Габарити | 425 x 352 х 180 мм |
| Габариты | 360 х 350 х 190 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Кількість встановлених планок ОЗП | 1 |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Модель видеоадаптера | Intel HD Graphics |
| Модель відеоадаптера | Intel HD Graphics |
| Модель відеокарти | UHD Graphics 630 |
| Накопитель | SSD 240 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеоадаптера | - |
| Об'єм пам'яті відеокарти | 8 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 240 ГБ |
| Объем памяти видеоадаптера | - |
| Операционная система | Windows 10 Professional |
| Оптический привод | без дисководу |
| Охолодження процесора | box охолодження |
| Поддержка памяти | DDR4 |
| Назначение | для роботи |
| Производитель видеоадаптера | Intel |
| Разъемы на задней панели | 2 x USB 3.2, 4 x USB 2.0, 1 х HDMI, 1 x DVI, 1 x D-Sub, 1 x RJ45, 1 х PS/2, 3 x Аудио |
| Разъемы на передней панели | 1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, 2 х Аудіо |
| Роз'єми на задній панелі | 2 x USB 3.2, 4 x USB 2.0, 1 х HDMI, 1 x DVI, 1 x D-Sub, 1 x RJ45, 1 х PS/2, 3 x Аудио |
| СOM | немає |
| Серия процессора | Intel Core i5 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Слоты расширения | 1 x PCIe x16, 1 x PCIe x1 |
| Стандарт 80 PLUS | - |
| Тип відеокарти | интегрированная |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR4 SDRAM |
| Частота | 3,5 ГГц и более |
| Частота оперативной памяти | 2666 МГц |
| Частота процессора | 4.3 |
| Чипсет материнской платы | Intel H410 |
Информация для заказа
- Цена: 15 029 ₴



