
Персональний комп`ютер Expert PC Ultimate (I10400F.16.H1S2.1660S.A2990)
26 672 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Компанія Expert PC пропонує геймерську лінійку персональних комп"ютерів Expert PC Ultimate. Ця лінійка потужних ігровиx комп"ютерів для геймерів і ентузіастів! Expert PC Ultimate поєднує в собі високу продуктивність, потужність і сучасні технології. Ультра графіка GeForce GTX/RTX Топові відеокарти серії GeForce GTX/RTX забезпечать максимальну, і безкомпромісну продуктивність в самих вимогливих іграх і додатках. Ігри в ультра настройках графіки - тепер ти зможеш побачити світ сучасних ігор очима розробників, оцінити їх так, як вони були задумані, а не миритися і підлаштовуватися. Топові процесори Старша лінійка процесорів Intel Core - верх продуктивності і приємний запас для комфортної роботи з великими масивами даних, складними іграми, обробкою великих обсягів мульти-медіа контенту. Безпрецедентна потужність, і малий час відгуку разом з вбудованими засобами безпеки дозволяють працювати, грати і створювати контент так швидко і так ефективно, як ви захочете. Абсолютна міць твого ПК від Expert PC Ігрові комп"ютери серії Ultimate з максимальною конфігурацією зібрані спеціально для самих просунутих користувачів і вимогливих до якості графіки геймерів. Дана лінійка дозволить насолодитися ультра налаштуваннями графіки і максимальною роздільною здатністю в усіх сучасних іграх, зберігаючи максимально доступні показники FPS. Кращого просто не існує! ПК Expert PC збираються на базі комплектуючих визнаних світових лідерів, таких як Intel, ASUS, Zalman, ProLogix, Seagate, Toshiba, Hitachi, AMD, Transcend, Kingston і ін. Професійна збірка комп"ютера Expert PC забезпечить оптимальний повітряний потік всередині корпусу, а значить і відмінне охолодження всіх компонентів ПК.
Характеристики
| Корпус | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | 10400F |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 2 |
| Bluetooth | немає |
| D-Sub | немає |
| DVI | 1 |
| Display Port | 1 |
| HDMI | 1 |
| LAN | 1 Гбит/с |
| USB 2.0 | 1, 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | немає |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 |
| USB 3.x | 1 |
| USB Type-C | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Аудио | High Definition 7.1 Channel Audio |
| Аудіо | High Definition 7.1 Channel Audio |
| Аудіо-порт | 3 |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| блок живлення | 600 Вт |
| Блок питания | 600 Вт |
| Виробник відеоадаптера | nVidia |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Виробник графічного чіпа | nVidia |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити | 425 x 340 х 180 мм |
| Габариты | 425 x 340 х 180 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Колір | Black |
| Кількість встановлених планок ОЗП | 2 |
| Кількість слотів ОЗП | 2 |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Модель видеоадаптера | GeForce GTX 1660 Super |
| Модель відеоадаптера | GeForce GTX 1660 Super |
| Модель відеокарти | GeForce GTX 1660 Super |
| Модель процесора | 10400F |
| Накопитель | 1 ТБ + SSD 240 ГБ |
| Накопичувач | 1 ТБ + SSD 240 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеоадаптера | 6 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | 6 ГБ |
| Обсяг HDD | 1 ТБ |
| Обсяг SSD | 250 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Объем памяти видеоадаптера | 6 ГБ |
| Операционная система | Ubuntu |
| Операційна система | Ubuntu |
| Оптический привод | Нет |
| Оптичний привід | немає |
| Охолодження корпусу | 3 х 120 мм |
| Охолодження процесора | box охолодження |
| Поддержка памяти | DDR4 |
| Призначення | для розваг і навчання |
| Производитель видеоадаптера | nVidia |
| підсвічування | регульоване |
| Разъемы на задней панели | 2 x USB 2.0, 4 x USB 3.2, 3 х DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x PS/2, 1 x RJ45, 3 x Аудио |
| Разъемы на передней панели | 1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, 2 х Аудио |
| Роз'єми на задній панелі | 2 x USB 2.0, 4 x USB 3.2, 3 х DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x PS/2, 1 x RJ45, 3 x Аудио |
| Роз'єми на передній панелі | 1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, 2 х Аудіо |
| СOM | немає |
| Серия процессора | Intel Core i5 |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Слоти розширення | 1 x PCIe x1, 2 х M.2 |
| Слоты расширения | 1 x PCIe x1, 2 х M.2 |
| Тип відеокарти | Дискретная |
| Тип накопичувача | HDD + SSD |
| Тип оперативной памяти | DDR4 SDRAM |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 SDRAM |
| Частота | 3,5 ГГц и более |
| Частота оперативної пам'яті | 2666 МГц |
| Частота процесора | 4.3 |
| Чіпсет материнської плати | Intel B560 |
Информация для заказа
- Цена: 26 672 ₴





