28-дюймова IPS-панель з роздільною здатністю 4K Незважаючи на свою геймерську орієнтованість, монітор TUF Gaming VG289Q буде корисний і для продуктивної роботи, адже на його великому 28-дюймовому екрані з роздільною здатністю 4K UHD (3840 x 2160) можна з зручністю розташувати безліч вікон з додатками і панелей інструментів одночасно. Підтримка HDR і відображення 90% DCI-P3 VG289Q - це монітор з розширеним динамічним діапазоном, що дозволяє йому виводити більше колірних відтінків, ніж традиційні. На його екрані ви зможете побачити найяскравіший білий і по-справжньому глибокий чорний кольори. Ця модель має також високою контрастністю і колірним охопленням в 90% DCI-P3.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 7.6 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | плоский |
| Встроенная аудиосистема | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 639.5х405.2-555.2х233.4 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диагональ экрана | 28" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Игровые технологии | AMD FreeSync |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхность экрана | Матовое |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 40 Вт |
| Час реакції | 3 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 12 876 ₴








