
Кавоварка Delonghi EC 260 BK
4 646 ₴
- В наличии
- Код: EC 260 BK
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розробники компанії Delonghi постаралися на славу, створивши рожкову кавоварку DeLonghi EC 260 BK. Її головною перевагою є баланс невисокої ціни і бездоганна якість приготованої кави. Компактні габарити приладу дозволяють розмістити його в будь-якому зручному для вас куточку в будинку, радуючи неповторним смаком улюбленого напою з разу в раз. Відзначимо також і сам дизайн кавомашини, прилад не має зайвих деталей, підкреслюючи свій мінімалізм. Лаконічний чорний колір є універсальним і підійде під кожен, обраний вами інтер"єр. Під час процесу приготування кави в ріжковій кавоварці DeLonghi EC 260 BK, є вельми важливі моменти. Наприклад, прилад має тиск в цілих 15 Бар, що дозволяє взяти з мелених кавових зерен максимум смаку та аромату. Ви можете приготувати як одну порцію улюбленого напою, так і дві, завдяки змінним фільтрам, під певну вам потребу. Ручний капучинатор рожкової кавоварки DeLonghi EC 260 BK, дає можливість насолоджуватися кавово-молочними напоями, не виходячи з дому. Приготувати смачне, ароматне капучино самостійно тепер займе лічені хвилини. Контейнер обсягом в 1 л дозволить вдосталь насолодитися улюбленою кавою. На верхній частині кавоварки присутній авто підігрів чашок, щоб напій не втрачав свою оптимальною температуру після приготування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Delonghi |
| Давление помпы | 15 бар |
| Цвет корпуса | Черный |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Приготовление молочных напитков | Ручное (панарелло) |
| Дополнительные функции | |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Подача горячей воды | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.9 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Встроенная кофемолка | Нет |
| Дисплей | Нет |
| Материал корпуса | Пластик |
| Таймер | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для молока | немає |
| Індикатор включення | є |
| Автоматическое отключение | є |
| Автоматическая очистка от накипи | немає |
| Автоматичне приготування напоїв | еспресо |
| Вбудована кавомолка | немає |
| Входить до комплекту | кавоварка, інструкція |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Длина шнура питания | 1.7 м |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Знімний блок для заварювання | немає |
| Керування | кнопкове + поворотний перемикач |
| Контейнер для меленої кави | є |
| Кількість чашок готового напою | 10 |
| Материал корпусу | пластик, метал |
| Материал кофейника | без кавника |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Місце під фільтр для води | немає |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави | є |
| Подання пари | є |
| Мощность | 1100 |
| Приготування капучино | ручне |
| Противокапельный механизм | нет данных |
| Протикапельний механізм | немає даних |
| Протикрапельна система | немає |
| Протикрапельний механізм | немає даних |
| Підігрів кавника / чашок | немає |
| Регульована висота дозатора / підставки | немає |
| Регулювання міцності кави | немає |
| Регулювання напою | объем напитка |
| Резервуар для води | 1 л |
| Резервуар для воды | 1 л |
| Розміри | 34.3 x 20.5 x 28.5 см |
| Система самоочистки | Нет |
| Система самоочищення | відсутня |
| Тип | ріжкова |
| Тип используемого кофе | молотый, чалды |
| Тип фильтра | багаторазовий |
| Функция "cappuccino" | ручное |
| Функція "cappuccino" | ручне |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 4 646 ₴





