
Смартфон Blackview BV4900 Pro 4/64GB Dual Sim Black (6931548306610)
6 143 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931548306610
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Новий захищений смартфон Blackview BV4900 Pro з високою автономністю, датчиком NFC і сертифікатом захисту IP68, ви можете купити відносно недорого. В Україні оригінальний смартфон з безкоштовною гарантією на два роки доступний тільки в нашому інтернет-магазині Blackview. Надійний і міцний Виглядає смартфон дійсно непогано, особливо з урахуванням того, що гаджет повністю захищений від води, пилу, ударів і падінь. Blackview BV4900 Pro виглядає акуратно, це не звичний «цеглина-броньовик», а сучасний гаджет з модною квадратної камерою на задній панелі і великим дисплеєм в акуратній рамці. Ви можете купити Blackview BV4900 Pro в чорному зеленому і оранжевому кольорі. Екран нового покоління Gorilla glass захищає дисплей від подряпин і відколів, тому можете сміливо купити смартфон, не боячись ушкоджень екрану. 5.7-дюймова діагональ з IPS матрицею і дозволом 1440x720рх, тільки в деяких моментах не може забезпечити деталізацію, але і ціна Blackview BV4900 Pro невисока, тому цього варто було очікувати. В цілому ж, картинка виглядає досить якісно і яскраво. Продуктивність Процесор Mediatek Helio P22 і 4 Гб оперативної пам’яті добре справляються практично з усіма сценаріями навантажень хіба що тільки вимогливі ігри не доступні в високих налаштуваннях графіки. До речі, за графіком відповідає адаптер PowerVR GE8320, а функціональність і зручний інтерфейс забезпечує сучасна операційна система Android 10. Смартфон ви можете купити з вбудованою пам’яттю на 64Гб. Небувала автономність Порадує покупця ємна батарея на 5580мАг, з нею Blackview BV4900 Pro буде активно працювати два дні, не потребуючи підзарядці. Камера для ідеальних знімків Основні камери на 13 + 2 + 2Мп забезпечують хорошу зйомку при денному світлі, а фронтальний об’єктив на 5Мп може використовуватися для відео чатів і Селфі фотографій.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик+резина |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio P22 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 5580 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | відсутня |
| Вес | 261 г кг |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 157.5x78.1x13.7 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 5.55" - 6" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 5.7 |
| Захист від пилу і вологи | IP68 |
| Защита от пыли и влаги | IP68 |
| Интерфейсный разъем | MicroUSB |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Комбинированный слот | Да |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 64 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 64 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 13+2+2 Мп |
| Основная камера | 13+2+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 256 ГБ |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Підтримка SD-карти | 256 ГБ |
| Разрешение | 1440x720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер лица | Да |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | отсутствует |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 4x2.0 ГГц + 4x1.5 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 6 143 ₴




