
Смартфон Blackview A90 4/64GB Dual Sim Midnight Black (6931548307273)
3 583 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931548307273
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Нещодавно побачила світ недорога новинка від відомого виробника захищених смартфонів - Blackview A90. Новинка має всі можливості попередника, але значно вдосконалила їх. Дизайн Модель значно покращила свій зовнішній вигляд. Корпус із пластику виглядає цілком пристойно. Лицьова панель вмістила великий дисплей із вбудованою фронталкою. Дактилоскопічний сканер знаходиться на бічній межі. Позаду розмістили вертикальний модуль основної камери. Дисплей За своєю ціною девайс пропонує розкішне зображення. Відмінна LCD IPS-матриця з діагоналлю 6.39 дюйма з роздільною здатністю 720х1560рх. Наважившись купити смартфон Blackview A90, ви отримаєте якісну, для своєї ціни, деталізацію, запас яскравості, відмінну чіткість та глибокі відтінки. Продуктивність Телефон працює на досить потужному чіпі – MediaTek Helio P60 (MT6771). Нехай він і не подарує високу потужність, але для своїх завдань буде чудовим помічником. Вирішивши купити Blackview A90, ви отримаєте гаджет із вбудованим сховищем 64Гб із підтримкою гібридного слота SIM/SD-карт. Акумулятор Батарея завдяки гарній оптимізації надає доби автономності, а швидка зарядка на 55W оперативно відновить енергію.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 4280 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | є |
| Вес | 185 г кг |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 166.3х77.6х8.8 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.39" |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Комбинированный слот | Да |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 64 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 64 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 12+2+0.3 Мп |
| Основная камера | 12+2+0.3 Мп |
| Поддержка SD-карты | 128 ГБ |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Процессор | MediaTek Helio P60 (2.0 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | 128 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти | до 128 ГБ |
| Разрешение | 1560 x 720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Да |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 2.0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 3 583 ₴









