
Планшетний ПК Blackview Tab 8E 3/32GB Grey (6931548306863)
4 958 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931548306863
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Елегантний дизайн з винятковим відчуттям рук Ергономічний дизайн ідеально представлений відполірованою металевою обробкою. Його ніжні, мінімалістичні вигини забезпечують розкішний вигляд, а тонкий і легкий дизайн забезпечує дивовижне відчуття рук. FHD + дисплей. Помилуйтеся на яскраві зображення Пориньте в 10,1-дюймовий FHD+ дисплей, який забезпечує повне занурення в ваші улюблені ігри, фільми і контент. Роздільна здатність Full HD + забезпечує приголомшливий візуальний досвід з ультра-чітким якістю зображення. Подвійні динаміки з ефектом занурення в звук Принесіть захоплюючий кінематографічний досвід додому з двома динаміками, що забезпечують високоякісний, насичений звук по кімнаті. Радість, яка триває Коли вам весело з планшетом, ви просто хочете, щоб він працював без перерви. Довговічна батарея ємністю 6580 мАг - це те, що вам потрібно, якщо ви потребуєте в ній, будь то для інтенсивної роботи або для захоплюючих ігор, для розваг. 13-мегапіксельна камера заднього виду Незалежно від того, як ви знімаєте ваші фото і відео - з 13-мегапіксельною задньою камерою - вам сподобається редагувати їх на великому, захоплюючому екрані вашого Tab 8. Останній Android 10 Вивчіть купу нових функцій Розумніше, безпечніше, зручніше у використанні. Випробуйте ряд модних функцій Android в Tab 8, таких як навігація жестами, темна тема.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Цвет | Серый |
| Операционная система | Android 10.0 |
| Габаритные размеры | |
| Толщина | 8.9 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 6580 mAh |
| Вес | 600 г кг |
| Встроенная память | 32Гб |
| Предустановленная ОС | Android |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана | 10.1" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Количество SIM-карт | Отсутствует |
| Количество ядер | 8 |
| Кількість SIM-карт | Отсутствует |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | є |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наяність NFC | без NFC |
| Оперативная память | 3 ГБ |
| Основна камера | 13 Мп |
| Основная камера | 13 Мп |
| Поддержка SD-карты | 128 ГБ |
| Процессор | Spreadtrum SC9863 (1.6 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | 128 ГБ |
| Разрешение | 1920х1200 |
| Розмір (ВхШхГ) | 243 х 162 х 8.9 мм |
| Стандарт захисту | немає |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Стандарты связи | Нет |
| Тип матрицы | IPS |
| Толщина корпуса | 8.9 мм |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Частота | более 1.2 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 4 958 ₴








