
Автомобільний зарядний пристрій Proda Gerry 20W PD+QС3.0, TypeC 20W/3A + USB 18W/3A Black (PD-GR-С32-BK)
299 ₴
- Нет в наличии
- Код: PD-GR-С32-BK
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Особливості: • Стильний дизайн • Якісні матеріали • Компактний розмір • За допомогою цього зарядного можна заряджати в машині: смартфон, планшет, електронну книгу, MP3 плеєр, повербанк та інші пристрої. • Цей пристрій має USB та Type-C порт. • Максимальний вихідний струм до 3.0А
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Proda |
| Цвет | Серый |
| Количество USB-портов | 2 |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихід USB | 5В / 3А |
| Вихід USB2 | 5В / 3А |
| Выход USB | 5В / 3А |
| Выход USB2 | 5В / 3А |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Длина кабеля | - |
| Довжина кабеля | - |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Кабель в комплекте | Нет |
| Кабель у комплекті | немає |
| Колір | сірий |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Материал корпуса | металл |
| Матеріал корпуса | металл |
| Размеры | 64 х 26.5 х 26.5 мм |
| Розміри | 64 х 26.5 х 26.5 мм |
| Стандарти швидкої зарядки | Quick Charge 3.0 |
| Стандарты быстрой зарядки | QC 3.0 |
| Тип | автомобільний зарядний пристрій |
Информация для заказа
- Цена: 299 ₴









