
Смартфон Samsung Galaxy A03 SM-A035 3/32GB Dual Sim Red (SM-A035FZRDSEK)
5 099 ₴
- Нет в наличии
- Код: SM-A035FZRDSEK
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Відмінний огляд та яскраві кольори Дивіться відео або гортайте стрічки в соцмережах, грайте та насолоджуйтесь спілкуванням завдяки великому 6,5-дюймовому екрану з мінімальними рамками. Він створює ефект повного занурення в картинку, а HD+ роздільна здатність робить зображення чітким та детальним, щоб забезпечити яскраві враження від перегляду будь-якого контенту. Більше вдалих кадрів Гарні краєвиди, сімейні фото чи відео за участю домашніх улюбленців – з подвійною камерою Galaxy A03 ви зможете знімати все, що завгодно. У чудовій якості. Основна камера смартфона складається з датчиків на 48 Мп та 2 Мп, підтримує функцію автофокусу, може добре фотографувати навіть в умовах низького освітлення та вміє записувати Full HD відео (1920 x 1080, 30fps). Що дає вам безліч можливостей для творчості. А фронтальний об’єктив на 5 мегапікселів допоможе кожне селфі зробити особливо виразним. Ловіть момент та знімайте чудові фото з Samsung Galaxy A03, щоб залишити собі на згадку більше яскравих моментів. Робота з ранку до вечора Samsung Galaxy A03 оснащений потужною батареєю ємністю 5000 мАг, яка дозволить вам дивитися відео, грати в ігри та спілкуватися у соціальних мережах весь день. І навіть довше. Завдяки їй ви можете витрачати менше часу на очікування та більше часу на те, що вам подобається робити. Миттєве розблокування Galaxy A03 надійно оберігає ваші особисті дані від попадання в чужі руки. Цей телефон використовує технологію розпізнавання облич для доступу до системи. Це дозволяє власнику не переживати за конфіденційність своєї інформації та миттєво знімати блокування телефону за потреби. Просто піднесіть смартфон до обличчя, і він відразу відкриє вам доступ до всіх необхідних функцій
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Красный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Unisoc UMS9230 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| NFC | без NFC |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | MicroUSB |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | есть |
| Вага | 196 г |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Встановлена ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.2х75.9х9.1 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.5 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | MicroUSB |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 2 |
| Колір | червоний |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 32 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 3 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 48+2 Мп |
| Основная камера | 48+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 1 ТБ |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Предустановленная ОС | Android |
| Процесор | Unisoc UMS9230 |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Разрешение | 1600 х 720 |
| Роздільна здатність | 1600 х 720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | есть |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | есть |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | PLS |
| Тип матриці | PLS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 2x1.6 ГГц + 6x1.6 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 5 099 ₴








