ТЕЛЕСКОПІЧНІ НАПРАВЛЯЮЧІ Телескопічні направляючі полегшують перевірку стану приготування, оскільки вони дозволяють отримувати і переміщати решітки та дека. БІЧНІ ГРАТИ Бічні решітки - це бічні полиці, які кріпляться до внутрішньої стінки камери духової шафи і дозволяють вставляти полки і листи на різних рівнях. ПІДКЛЮЧЕННЯ Скористайтеся можливістю віддаленого управління духовкою. За допомогою програми Simply-Fi ви можете попередньо розігріти, встановити зворотний відлік і закінчити приготування всього за кілька хвилин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Candy |
| Конвекция | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Функция СВЧ | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 x 595 x 568 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 590 х 560 х 560 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 595 x 595 x 568 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 590 х 560 х 560 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | сенсорне, віддалене |
| Количество режимов работы | 9 |
| Количество стекол дверцы | 2 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Конвекція | є |
| Кількість режимів роботи | 9 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очистки | Эмаль легкой очистки |
| Метод очищення | Эмаль легкой очистки |
| Мощность подключения | Нет данных |
| Об'єм | 80 |
| Об'єм (діапазон) | 71 і більше |
| Объем (диапазон) | 71 и более |
| Объём | 80 |
| Потужність підключення | немає даних |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Управление | Сенсорное управление |
| Функция "Пароварка" | Нет |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Цвет | нержавеющая сталь |
| Электроподжиг | - |
Информация для заказа
- Цена: 10 175 ₴







