Candy FCP625NXL/E - електрична духова шафа з конвекцією і грилем. Внутрішнє покриття духовки - міцна емаль класу А. Керувати і стежити за роботою апарату легко завдяки зручному программатору і сенсорного дисплея. КЛАС ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ А + Клас енергоспоживання А + духової шафи Candy дозволить вам насолоджуватися цим з мінімальними витратами електрики. НОВІ ПРОГРАМИ ПРИГОТУВАННЯ ЇЖІ Насолоджуйтесь цим з новими програмами приготування їжі, такими як «Cook Light» - приготування легкої їжі, програма для піци і багатьма іншими. Готуйте із задоволенням разом з Candy! СИСТЕМА ОЧИСТКИ AQUACTIVA Режимом парового очищення AquActiva ідеально підійде для щоденного догляду за вашим духовою шафою. AquActiva - простий, економічний, швидкий і екологічний спосіб очищення внутрішнього простору духової шафи паром, який не потребує абсолютно ніяких миючих засобів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Candy |
| Цвет корпуса | Другой |
| Конвекция | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Электроподжиг | Нет |
| Функция СВЧ | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 х 595 х 568 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560 х 560 х 585 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 595 х 595 х 568 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560 х 560 х 585 мм |
| Газ-контроль | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | немає |
| Керування | Механические ручки + сенсорные кнопки |
| Количество режимов работы | 8 |
| Количество стекол дверцы | 2 |
| Количество программ | 8 |
| Кількість программ | 8 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очистки | гідролітичний (очищення парою) |
| Мощность подключения | 2100 Вт |
| Объем | 70 |
| Об'єм (діапазон) | 61-70 л |
| Объем (диапазон) | 61-70 л |
| Объём | 70 |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Управление | Механические ручки + сенсорные кнопки |
| Функция "Пароварка" | Нет |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 10 057 ₴



