
Смартфон Samsung Galaxy A03 Core SM-A032 2/32GB Dual Sim Ceramic Black (SM-A032FCKDSEK)
4 099 ₴
- Нет в наличии
- Код: SM-A032FCKDSEK
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Великий екран із гарним оглядом Широкоформатний HD+ екран Galaxy A03 Core діагоналлю 6,5 дюйма забезпечує повне занурення при перегляді відео та захоплюючі відчуття від усього, що ви робите. Таким чином, ви зможете з комфортом переглядати стрічки в соцмережах і читати новини, спілкуватися з рідними або друзями та насолоджуватися різним мультимедійним контентом. Готовий до довгої роботи Займайтеся своїми справами, а не контролюйте стан батареї смартфона. Galaxy A03 Core обладнаний акумулятором в 5000 мАг (стандартна), велика ємність якого означає, що ви можете витрачати менше часу на пошук зарядного пристрою та більше часу на те, що вам подобається робити. Оптимальна продуктивність Galaxy A03 Core оснащений 8-ядерним процесором, що працює на частоті 1,6 ГГц, та 2 Гб оперативної пам’яті, чого цілком достатньо для виконання будь-яких повсякденних завдань. Тому ви спокійно зможете спілкуватися за допомогою мобільного зв’язку, переписуватись у месенджерах та шукати потрібну інформацію в мережі. А цілий набір корисних застосунків, оптимізованих для швидкого та зручного використання, допоможе вам ще більше спростити ваші завдання. Фотографуйте, діліться, спілкуйтесь Робіть чіткі та красиві фотографії навколишнього світу за допомогою основної камери, що має роздільну здатність 8 Мп. Або використовуйте передню камеру на 5 Мп, щоб зосередити увагу на собі. Діліться найкращими знімками в соціальних мережах, а також легко спілкуйтеся з близькими або друзями по відеозв’язку за допомогою фронтальної камери. Galaxy A03 Core допоможе вам побачити все на власні очі. Простота та комфорт Samsung Galaxy A3 Core зроблений так, щоб ним було зручно користуватися. Незважаючи на велику діагональ екрана, телефон вийшов досить легким і тонким, тому зручно лежить у долоні. При цьому задня кришка має фактурну матову поверхню, що покращує зчеплення поверхні з рукою, а також запобігає появі відбитків пальців. Тому телефон завжди виглядатиме акуратно.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Цвет | Черный |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| NFC | відсутнє |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Інтерфейсний роз'єм | MicroUSB |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | отсутствует |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Встановлена ОС | Android 11.0 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | MicroUSB |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 1 |
| Колір | чорний |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 32 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 2 ГБ |
| Основна камера | 8 Мп |
| Основная камера | 8 Мп |
| Поддержка SD-карты | 1 ТБ |
| Предустановленная ОС | Android |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Разрешение | 1600 х 720 |
| Роздільна здатність | 1600х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Нет |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | есть |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матрицы | PLS |
| Тип матриці | PLS |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Швидка зарядка | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 4 099 ₴








