
Смартфон Nokia G10 3/32GB Dual Sim Blue
3 729 ₴
- Нет в наличии
- Код: Nokia G10 3/32GB Blue
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Аби родинне життя тривало, потрібна енергія. Багато енергії. На щастя, Nokia G10 має те, що вам потрібно: одного заряду акумулятора вистачає не на декілька годин, а на декілька днів. Великий дисплей зачарує ваших дітей протягом усієї подорожі, а завдяки потрійній основній камері, яка гарантує зйомку високої якості, ви завжди зафіксуєте особливі моменти, коли б вони не трапилися. Додайте до цього останню версію Android 11, 2 роки оновлення програмного забезпечення та 3 роки апдейтів системи безпеки, і ви отримаєте телефон, який справді витримає випробування часом. Розраховуйте на телефон цілодобово Секрет щастя — це... час роботи акумулятора. Як тільки мобільний телефон вимикається – ви маєте безліч пропущених дзвінків, і це не може не дратувати. Тому смартфон Nokia G10 має акумулятор, заряду якого вистачає до 3-х днів. Безпека, яка з часом продовжує вдосконалюватися Завдяки регулярним щомісячним оновленням системи безпеки протягом 3-х років ваші файли, відео, фотографії та дані завжди залишатимуться під надійним захистом. Програмне забезпечення, яке з часом удосконалюється Хочете встигати відповідати в усіх чатах? З Android 11 ви можете переглядати свої розмови, керувати ними та відповідати на повідомлення відразу з декількох месенджерів — і це все в одному місці. А завдяки оновленню програмного забезпечення наступні 2 роки у вас гарантовано будуть найновіші функції. Це як отримати смартфон із майбутнього вже сьогодні. Великий дисплей для дозвілля всієї сім’ї Nokia G10 з великим дисплеєм та підвищеною яскравістю дає можливість насолоджуватися улюбленими фільмами, телепрограмами та додатками навіть при інтенсивному денному світлі. Закарбуйте родинне життя в повній мірі Сімейний час проходить весело та інколи неймовірно швидко. Але зі смартфоном Nokia G10 та потрійною камерою ви завжди готові зафіксувати ці особливі моменти — від шкільних вистав до сімейних свят та інших подій. Надійна конструкція Скандинавський дизайн, відомий своєю мінімалістичністю та лаконічною естетикою. Саме це ви отримуєте завдяки найсучаснішим технологіям, які вдало поєднано в легкому, тонкому і міцному корпусі — у двох унікальних скандинавських кольорах: графітовому і пурпуровому.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nokia |
| Цвет | Синий |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G25 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | без NFC |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 5050 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | відсутня |
| Вес | 194 г кг |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 164х76х9.2 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.5 |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 32 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 3 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 32 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 13+2+2 Мп |
| Основная камера | 13+2+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 512 ГБ |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Підтримка SD-карти | 512 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти | до 512 ГБ |
| Разрешение | 1600 х 720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Да |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 4x2.0 ГГц + 4x1.5 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 3 729 ₴




