Тип: для волосся; Кількість насадок в комплекті: 4 шт; Кількість установок довжини: 4; Мінімальна довжина стрижки: 3 мм; Максимальна довжина стрижки: 12 мм; Джерело живлення: мережа, акумулятор; Час зарядки: 3 г; Колір: чорний;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Цвет | Черный |
| Количество насадок | 4 |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор заряджання | є |
| Быстрая зарядка | Нет |
| Влажная очистка/Использование в душе | нет данных |
| Вологе очищення/Використання в душі | немає даних |
| Время зарядки (аккум.) | 3 ч |
| Время работы (аккум.) | 100 мин |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення | мережа/акумулятор |
| Индикатор зарядки | есть |
| Колір | чорний |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина | 12 мм |
| Максимальная длина | 12 мм |
| Материал лезвий | нержавеющая сталь/керамика |
| Матеріал лез | нержавіюча сталь/кераміка |
| Минимальная длина | 3 мм |
| Мінімальна довжина | 3 мм |
| Питание | сеть/аккумулятор |
| Самозатачивающиеся лезвия | нет данных |
| Самозаточуючі леза | немає даних |
| Час зарядки (акумулятор) | 3 год |
| Час роботи (акумулятор) | 100 хв |
| Швидка зарядка | немає |
Информация для заказа
- Цена: 1 034 ₴



