
Тример Philips QP2530/30 EU Пошкоджена упаковка!
1 663 ₴
- Нет в наличии
- Код: QP2530/30 EU (ПУ)
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Пошкоджена упаковка! Philips OneBlade - це революційна електрична технологія, створена для чоловіків, які носять щетину або бороду. OneBlade підрівнює, робить контури і голить щетину будь-якої довжини. Унікальна технологія OneBlade складається з швидко рухаючою ріжучого блоку, який здійснює 200 рухів в секунду, і системи подвійного захисту. Вони забезпечують ефективне і комфортне гоління навіть самої довгої щетини. OneBlade збриває щетину не дуже близько до шкіри для комфортних відчуттів від гоління. Вологе і сухе гоління OneBlade водонепроникний, так що його дуже легко очищати, досить сполоснути водою під краном. Ви також можете вибирати будь-який спосіб гоління - з піною або сухе гоління.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Количество насадок | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор заряджання | є |
| Быстрая зарядка | Нет |
| Влажная очистка/Использование в душе | есть |
| Вологе очищення/Використання в душі | є |
| Время зарядки (аккум.) | 8 ч |
| Время работы (аккум.) | 45 мин |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення | Аккумулятор |
| Индикатор зарядки | есть |
| Колір | чорний з жовтим |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина | 5 мм |
| Максимальная длина | 5 мм |
| Материал лезвий | нет данных |
| Матеріал лез | немає даних |
| Минимальная длина | 1 мм |
| Мінімальна довжина | 1 мм |
| Питание | Проприетарный аккумулятор |
| Самозатачивающиеся лезвия | нет данных |
| Самозаточуючі леза | немає даних |
| Цвет | черный с зеленым |
| Час зарядки (акумулятор) | 8 год |
| Час роботи (акумулятор) | 45 хв |
| Швидка зарядка | немає |
Информация для заказа
- Цена: 1 663 ₴


