Тример-стайлер-бритва Philips OneBlade Pro - це новий революційний гібридний стайлер для підрівнювання, створення чітких контурів і гоління щетини будь-якої довжини. Забудьте про використання безлічі пристроїв в кілька етапів. OneBlade вміє все.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Количество насадок | 1 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Самозатачивающиеся лезвия | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор заряджання | є |
| Быстрая зарядка | Нет |
| Влажная очистка/Использование в душе | Есть |
| Вологе очищення/Використання в душі | є |
| Время зарядки (аккум.) | 1 ч |
| Время работы (аккум.) | 90 мин |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення | Проприетарный аккумулятор |
| Индикатор зарядки | Есть |
| Колір | чорний із сріблястим |
| Кількість насадок | 1 |
| Максимальна довжина | 10 мм |
| Максимальная длина | 10 мм |
| Материал лезвий | Нет данных |
| Матеріал лез | немає даних |
| Минимальная длина | 0,4 мм |
| Мінімальна довжина | 0,4 мм |
| Питание | Проприетарный аккумулятор |
| Самозаточуючі леза | немає |
| Цвет | Black-Silver |
| Час зарядки (акумулятор) | 1 год |
| Час роботи (акумулятор) | 90 хв |
| Швидка зарядка | немає |
Информация для заказа
- Цена: 2 850 ₴



