
Корпус Delux MK330 Black 450W 12Fan
1 177 ₴
- В наличии
- Код: MK330-450-12F
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпус выполнен в форм-факторе Minitower и отличается хорошо продуманным дизайном, благодаря которому значительно облегчается установка системных компонентов и является возможность поддержания оптимального температурного режима для их эффективного функционирования. Корпус Delux MK330 достаточно вместительный, чтобы разместить в нем необходимые комплектующие. Для удобства на переднюю панель выведены USB и аудиопорты. Корпус достойно дополнит любое рабочее место.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Delux |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность блока питания | 450 Вт |
| Форм-фактор | microATX |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| IEEE1394 | немає |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.х | немає |
| USB Type-C | немає |
| eSata | немає |
| Аудио разъемы | 2 |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Боковая панель | немає |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Вентилятори | 1 х 120 мм |
| Вентиляторы | 1 х 120 мм |
| Верхня панель | немає |
| Верхня панель (опція) | немає |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | немає |
| Відсіки пристроїв 2,5" (внутр) | 2 |
| Відсіки пристроїв 3,5" (всього) | 2 |
| Відсіки пристроїв 5,25" (всього) | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Задня панель | немає |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кардридер | немає |
| Кількість встановлених вентиляторів | не встановлено |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | немає даних |
| Максимальна довжина відеокарти | немає даних |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | немає |
| На задній панелі | немає |
| На передній панелі | немає |
| Наявність бокового вікна | без бічного вікна |
| Нижня панель (опція) | немає |
| Отсеки устройств 2,5" (внутр) | 2 |
| Отсеки устройств 3,5" (всего) | 2 |
| Отсеки устройств 5,25" (всего) | Нет |
| Передняя панель | немає |
| Передня панель (опція) | немає |
| Пиловий фільтр | немає |
| Подсветка | без підсвічування |
| Размеры корпуса | 170 х 295 х 350 мм |
| Разъемы на передней панели | 2 х USB 2.0, Аудіо |
| Розміри корпусу | 170 х 295 х 350 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Слоти карт розширення | 4 |
| Слоты карт расширения | 4 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | немає |
| Типоразмер | Mini-Tower |
| Толщина металла | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ITX |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 177 ₴


