
Смартфон ZTE Blade A51 2/32GB Dual Sim Blue
2 452 ₴
- Нет в наличии
- Код: Blade A51 2/32GB Blue
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Збільшений дисплей Серед смартфонів ZTE Blade A51 сміливо можна назвати «золотою серединою». Він втілив у собі кращі риси гаджетів бюджетного сегмента, здатних показати, що недорогі телефони також можуть бути продуктивними. Одна з переваг — великий екран з діагоналлю 6.517''. Формат HD+ і матриця IPS стали чудовим тандемом, що дозволяє зробити картинку яскравою і чіткою. Співвідношення сторін у моделі дорівнює 19.5:9, за рахунок чого контент буде сприйматися в комфортному вигляді. Стильне оформлення Геометрично правильні лінії стали основою дизайну. Орнамент зі стильними фактурно виділеними фігурами ідеально лягає на задню кришку, в той час як екран має V-подібний виріз для селфі-камери. Ці деталі формують вигляд, який відповідає останнім тенденціям. Додайте до цього округлені грані та тонкий корпус — телефон бездоганний за зовнішніми параметрами. Подвійна основна камера Удосконалена оптика на місці основної камери здійснює створення знімків хорошої якості. Вона складається з основного блоку 13 Мп і датчика глибини 2 Мп. Разом вони формують достатню базу для фото і відео. Робити контент своїми руками стало ще простіше. Просунута селфі-камера Камера селфі з роздільною здатністю 5 Мп робить портретні знімки з ефектом боке, за рахунок чого ваше обличчя виходить на передній план. Акуратне розмиття фонових деталей відбувається м'яко без порушення контурів тіла героя, на якому сфокусований об'єктив. Телефон ZTE Blade A51 за допомогою інтелектуальних функцій розпізнає риси обличчя і має базу натуральних б'юті-ефектів для поліпшення якості знімків відразу ж на місці. Простота створення контенту Інтерфейс наявних елементів управління дозволить швидко та ефективно управляти телефоном, щоб мати можливість створювати фото і відео в будь-яких умовах. Подвійне натискання на кнопку включення, початок зйомки при вимкненому екрані та інші швидкі команди дозволять вчасно зреагувати та не пропустити жодного важливого моменту. Процесор на 8 ядер Процесор з частотою до 1.6 ГГц і 8 ядрами забезпечує якісне виконання всіх команд без перевтоми системи. При цьому він працює з низьким показником енергоспоживання, за рахунок чого ресурси витрачаються грамотно. Ніяких зависань і гальмування — продуктивність порадує кожного. Ще більше автономії Маючи батарею на 3200 мА*г, ZTE Blade A51 здатний функціонувати тривалий час, не вимагаючи частих підзарядок. На панелі роз'ємів розміщується інтерфейс USB Type-C, за допомогою якого заповнюється рівень енергії. Цей порт має функціонал реверсивного підключення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZTE |
| Цвет | Синий |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 3200 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | немає |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | відсутня |
| Вес | 173.7 г кг |
| Встроенная память | 32Гб |
| Вспышка основной камеры | Да |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 166.5х75.6х8.5 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.51 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 2 |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Объём встроенной памяти | 32 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 2 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 32 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативная память | 2Гб |
| Основна камера | 13+2 Мп |
| Основная камера | 13+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 512 ГБ |
| Мощность зарядки | немає даних |
| Процессор | Spreadtrum SC9863 (1.6 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | 512 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти | до 512 ГБ |
| Разрешение | 1600 х 720 |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | немає |
| Роздільна здатність дисплея | 1600х720 |
| Серия | ZTE Blade A51 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Нет |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Тип матрицы | TFT |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 4x1.6 ГГц + 4x1.2 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 2 452 ₴







