Телвізор Kivi пропонує якісне зображення у сукупності з такими перевагами як насиченість кольору, яскравість та чіткість. Завдяки чудовій картинці ваші улюблені телепрограми та фільми постануть перед у абсолютно новому світлі. Все це укладено в тонкий елегантний корпус. Сядьте зручніше, розслабтеся і дивіться телевізор із найкращою якістю зображення. Висококонтрастна матриця телевізора з чіткою передачею руху та широким кутом огляду забезпечує високу кольоропередачу та яскравість зображення. Потужний вбудований мультимедійний програвач дозволяє відтворювати файли безпосередньо з носіїв USB. Модель має зручну та елегантну підставку, але також телевізор можна встановити на стіну, що істотно заощадить вільний простір у вашій кімнаті. Стильний та надійний LED-телевізор Kivi чудово впишеться в інтер’єр вашого приміщення і дозволить насолодитися повною мірою високою якістю зображення та багатством кольору. Наявність усіх необхідних слотів та роз’ємів забезпечить широкі мультимедійні можливості телевізора. USB для відтворення мультимедійного контенту Діліться враженнями. Підключіть USB-накопичувач, цифрову камеру, MP3-плеєр або інший мультимедійний пристрій через USB-вхід телевізора і дивіться фотографії, відео або слухайте музику за допомогою зручного екранного браузера. HDMI для різних підключень Використання одного кабелю, що передає як відео, так і аудіосигнал від пристрою на телевізор, вирішує проблему безлічі сплутаних дротів. HDMI передає стислі сигнали, забезпечуючи найвищу якість, що передається від джерела до екрана.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kivi |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Тип телевизора | LED |
| Изображение | |
| Поддержка 3D | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x100 мм |
| Wi-Fi | є |
| Вес | немає даних кг |
| Веб-камера | Нет |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана | 32" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Звукова система | 2 x 8 |
| Звуковая система | 2 x 8 |
| Изогнутый экран | плоский |
| Колірне виконання | черный |
| Потужність звуку | 2 х 8 Вт |
| Підтримка HDR | є |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 720x425x64 мм |
| Цветовое исполнение | черный |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 7 799 ₴







