Практичне і функціональне кріплення з монтажем на стелю для ЖК телевізорів. У виробництві кронштейна використовується високоякісна сталь, яка забезпечує відповідну міцність конструкції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Walfix |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | стельові |
| Відстань від стіни | 464 - 664 мм |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 15 кг |
| Допустиме навантаження | 15 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Колір | чорний |
| Кут нахилу | +15/-15° |
| Кут повороту | 180° |
| Максимальный стандарт VESA | 100х100 мм |
| Расстояние от стены | 464 - 664 мм |
| Рекомендована діагональ | 15" - 26" |
| Рекомендуемая диагональ | 15" - 26" |
| Угол наклона | +15/-15° |
| Угол поворота | 180° |
Информация для заказа
- Цена: 1 001 ₴



