
Смартфон Xiaomi Poco C40 4/64GB Dual Sim Coral Green EU_
4 354 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ти точно полюбиш його Смартфон POCO C40 готовий довести, що справжній напарник візьме вагому частку турбот на свої плечі. Техніка з екраном діагоналлю 6.71”, акумулятором 6000 мАг, модулем зчитування відбитків пальців та іншими плюшками дозволить оперативно вирішувати будь-які завдання протягом дня. Великий екранний простір Тільки подивися на цей екран з діагоналлю 6.71” та роздільною здатністю HD+: будь-який візуально орієнтований контент буде відтворено у чудовому вигляді. Соковиті відтінки барв, чудова чіткість деталей, реалізм картинки – все це по-справжньому захоплює. При цьому скло Corning Gorilla Glass забезпечує зовнішній захист, що такий важливий для цієї крихкої частини. Ультравитривалий акумулятор Вражаюче потужний акумулятор об’ємом 6000 мАг дійсно приведе у захват будь-якого поціновувача автономних девайсів. Такий запас енергії дає можливість використовувати пристрій до 17 години як навігатор, 20 – для відтворення відео, 32 – в режимі телефонних дзвінків, 86 – як музичний плеєр. Зарядка блискавичної швидкості Відновити використані ресурси батареї POCO C40 дозволить швидке заряджання стандарту 18 Вт. Мало того, що смартфон довго тримає заряд, так ще й здатний швидко його відновлювати. Мінімум турбот із максимальним комфортом! 8 ядер показової продуктивності В основі апаратного ядра процесор JLQ JR510 із тактовою частотою до 2.0 ГГц, 8 ядер якого ефективно розподіляють завдання, дозволяючи техніці показати весь свій потенціал на максимумі. Спільно з відеочіпом Mali-G52 вони формують злагоджено працюючу систему – швидку та безпомилкову. Зафіксувати кожен момент Оптика фотокамери складається з основної камери 13 Мп та датчика глибини 2 Мп. Такий формат дозволяє отримати досить чіткі фото, передати бачення автора за допомогою кадру, відзняти матеріал для побутових потреб, соцмереж та особистих архівів. На додаток до цього є і фронтальна камера 5 Мп. Традиції у новому форматі Зовнішність моделі поєднала в собі найкращі риси класичних смартфонів, при цьому презентувала їх у новій привабливій формі. Насамперед, варто відзначити стильну задню панель з камерами, лого та дактилоскопічним сканером. Акуратний обтічний апарат важить всього 204 г. І, звичайно ж, фактура: поверхня корпусу з імітацією шкіри надає ненав’язливого люксового акценту зовнішній оболонці. А її чіпкість стане додатковим бонусом. Приголомшливе звучання Потужний динамік – основа якісного звуку мобільного телефону Poco C40. Мультимедійні розваги завжди набагато яскравіші, якщо супроводжуються добрим аудіо. Крім цього, модель має FM-приймач, який дозволить розважити себе музичними трек-листами, дізнатися корисну інформацію та актуальні новини. Вибір способу розблокування Засоби штучного інтелекту дозволили реалізувати ефективну функцію захисту особистих даних користувача, що зберігаються на телефоні – мова йде про розблокування по обличчю. Якщо не довіряєш подібній технології або з низки причин не хочеш нею користуватися, завжди є альтернатива у вигляді відбитка пальця, модуль зчитування якого розташований біля оптики.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Цвет | Зелёный |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | JLQ JR510 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | без NFC |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 6000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | є |
| Вес | 204 г кг |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 169.59х76.56х9.18 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.71 |
| Захист від пилу і вологи | IP52 |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 2 |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 64 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 64 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 13+2 Мп |
| Основная камера | 13+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 1 ТБ |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Разрешение | 1650х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Да |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 4x2.0 ГГц + 4x1.5 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 4 354 ₴











