
Планшетний ПК Chuwi HiPad Plus 8/128GB Space Gray
9 713 ₴
- Нет в наличии
- Код: HiPad Plus
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
11-дюймовий повноекранний дисплей із співвідношенням сторін 4:3 має співвідношення екрану до корпусу понад 90%. Ультрасучасний комплексний дизайн екрану з рівновіддаленою мікрорамкою, дисплеєм з високою роздільною здатністю 2k QHD (2176 x 1600) та 245PPI для чистого та чіткого зображення. Кольорове охоплення, близьке до 100% SrGB, забезпечує чіткість деталей при яскравому освітленні і глибокій темряві, завдяки чому зображення завжди залишаються точними. 8ГБ+128ГБ Планшет оснащений пам'яттю LPDDR4X об'ємом 8 ГБ, що значно збільшує кількість додатків, що одночасно працюють, і зберігає швидкість відгуку. Сховище EMMC5.1 ємністю 128 ГБ забезпечує зберігання більшої кількості контенту. Двохдіапазонний Wi-Fi для блискавичного з'єднання Підтримка дводіапазонного Wi-Fi 2,4/5G забезпечує чітку мережну взаємодію. Будь то онлайн-ігри або перегляд відео 4K, а завдяки Bluetooth 5.0 легко та надійно підключайтеся до зовнішніх пристроїв для розширення своїх функціональностей.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CHuwi |
| Операционная система | Android 10.0 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 500 г |
| Толщина | 7.9 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 7300 mAh |
| Вага | 500 г |
| Вбудована пам'ять | 128 ГБ |
| Встановлена ОС | Android |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 11" |
| Колір | темно-сірий |
| Кількість SIM-карт | отсутствует |
| Кількість ядер | 8 |
| Навігація | GPS |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | немає |
| Наявність клавіатури | немає |
| Наявність стілусу | немає |
| Наяність NFC | немає |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 10.0 |
| Основна камера | 13 Мп |
| Процесор | MediaTek MT8183V/A |
| Підтримка SD-карти | 256 ГБ |
| Роздільна здатність | 2176x1600 |
| Розмір (ВхШхГ) | 248.4 х 179.6 х 7.9 мм |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Тип матриці | IPS |
| Товщина | 7.9 мм |
| Товщина корпусу | 7.9 мм |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота | более 1.2 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 9 713 ₴









