
Смартфон Xiaomi Redmi 10A 2/32GB Dual Sim Silver_EU_
4 830 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Оживіть улюблені фільми на великому 6,53-дюймовому дисплеї HD+. Redmi 10A оснащений потужним акумулятором ємністю 5000 мАг (тип.), якого вистачає на два дні, навіть у дорозі. Сміливий дизайн модуля камери закохує в себе з першого погляду Виділіться з натовпу завдяки яскравому та оригінальному дизайну модуля камери Redmi 10A. Цілісний дизайн з вигнутою спинкою Гладкий, елегантний, легкий дизайн, гладкий на дотик і приємний на вигляд. Подвійна 13-мегапіксельна камера Redmi 10A забезпечує неймовірні фотографії у забавному корпусі. Насолоджуйтесь спогадами за допомогою 13-мегапіксельної камери, яка ідеально підходить для зйомки незабутніх моментів. Датчик відбитків пальців та розблокування по обличчю Поліпшена безпека. Швидший доступ. Надійно та швидко розблокуйте телефон одним дотиком або одним поглядом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Цвет | Серебристый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | відсутнє |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Інтерфейсний роз'єм | MicroUSB |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | есть |
| Вспышка основной камеры | есть |
| Встановлена ОС | Android 11.0 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | MicroUSB |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 2 |
| Колір | сріблястий |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 32 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 2 ГБ |
| Основна камера | 13+2 Мп |
| Основная камера | 13+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 1 ТБ |
| Предустановленная ОС | Android |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Разрешение | 1600 х 720 |
| Роздільна здатність | 1600х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | есть |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | есть |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Швидка зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 4 830 ₴


