
Смартфон Samsung Galaxy M32 SM-M325 Dual Sim White_UA_
8 638 ₴
- Нет в наличии
- Код: SM-M325FZWGSEK_UA_
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
IMEI відрепортований. Репортити в звіт по Samsung не можна. Samsung завжди на крок попереду Користуйтеся безмежними можливостями Samsung Galaxy M32. Насолоджуйтесь яскравим переглядом і плавним скролліногом на 6.4-дюймовому Super AMOLED FHD+ дисплеї. Відчуйте смак свободи з батареєю ємністю 5000 мАг і швидкою зарядкою потужністю 25 Вт. Квадрокамера 64 Мп забезпечить вас приголомшливими фото. Яскравий безмежний дисплей Широкий 6.4-дюймовий Super AMOLED FHD+ дисплей стирає межі між мультимедійним світом і реальністю. Відсутність бічних рамок робить зображення на дисплеї візуально більше, точна передача кольору і висока деталізація перетворюють будь-яку сцену в живуе і реальну подію. Плавний скролінг 90 Гц забезпечує комфортну динаміку зображення в іграх і при перегляді веб-сторінок. Сучасний дизайн. Комфортна ергономіка Гладка поверхня задньої панелі з нанесеним витонченим малюнком перетворює ваш Galaxy M32 в стильний аксесуар. Збалансовані пропорції і зручна ергономіка забезпечують комфортні відчуття при використанні. Три яскравих кольори, чорний/білий/синій, дозволяють легко зробити правильний вибір. Чудові фото Квадрокамера створює справжні фотошедеври одним натисканням на спуск. Основний модуль 64 Мп забезпечує отримання чітких і яскравих знімків навіть при недостатньому освітленні. Ультраширококутна камера 8 Мп з кутом огляду 123 градуси створює приголомшливі панорамні знімки, камера глибини 2 Мп відповідає за розмиття фону і дозволяє знімати чудові портрети з ефектом боке. Макрокамера 2 Мп фіксує найдрібніші деталі і відмінно працює з крупним планом. Приголомшливі панорамні види Знімайте міські пейзажі і зачаровуючі панорамні види за допомогою ультраширококутної камери 8 Мп з кутом огляду 123 градусів. Крупні плани Знімайте з відстані в кілька сантиметрів і використовуйте ефект боке для макрокамери 2 Мп, щоб отримати чудовий знімок з розмитим фоном. Художні портрети Камера глибини 2 Мп виділяє об’єкт зйомки на портретних фото і дозволяє регулювати глибину розмиття фону для отримання справжніх фотошедеврів. Ваші селфі незрівнянні Фронтальна камера 20 Мп з ефектом боке отримує чудові селфі, на яких вся увага сконцентрована на вашій чудовій усмішці. Цілий день ігор і розваг Батарея ємністю 5000 мАг дозволяє використовувати Samsung Galaxy M32 протягом багатьох годин в звичному для вас режимі. Витрачайте менше часу на підзарядку з швидкою зарядкою потужністю 25 Вт. Потужна апаратна платформа 8-ядерний процесор і оперативна пам’яті 6 Гб підтримують ігри з просунутою графікою, відтворення потокового відео у високій роздільній здатності, стабільну роботу ресурсоємних програм. Вбудована пам’ять 128 Гб з можливістю розширення до 1 Тб дозволяє зберігати величезний масив інформації і завжди мати під рукою улюблену музику і фільми, фото та текстові документи. Ваша безпека в пріоритеті Інтегрована на апаратному та програмному рівні платформа Samsung Knox захищає приватну інформацію на вашому смартфоні від хакерських атак і впливу шкідливого програмного забезпечення. Продуктивна робота з Samsung Members Фірмовий додаток Samsung Members підвищує ефективність і продуктивність пристрою, робить інтерактивну діагностику та оптимізацію робочих процесів, щоб кожен день Samsung Galaxy M32 радував вас плавної і стабільною роботою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | Super AMOLED |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G80 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | Есть |
| Вага | 180 г |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Встановлена ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 159.3x74x8.4 мм |
| Гарантия | 14 дней |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.4 |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 4 |
| Колір | білий |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 4 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 6 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 64+8+2+2 Мп |
| Основная камера | 64+8+2+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 1 ТБ |
| Потужність заряджання | 25 Вт |
| Предустановленная ОС | Android |
| Процесор | MediaTek Helio G80 |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Разрешение | 2400 x 1080 |
| Роздільна здатність | 2400 x 1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Есть |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Есть |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | Super AMOLED |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 20 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 20 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процесора | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 8 638 ₴










