
Утюжок (Випрямляч) для волосся Ga.Ma CP1 1006 Ceramic Laser Ion (GI0812/P21.CP1L)
1 584 ₴
- Нет в наличии
- Код: GI0812/P21.CP1L
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
GAMA CP1 CERAMIC ION PLUS 1006 (P21.CP1L) - зручний і сучасний випрямляч з керамічними нагрівальними пластинами і іонною технологією, який робить волосся блискучим і шовковистим при використанні. Відмінний варіант для щоденного укладання волосся. Плойка для випрямлення GAMA CP1 CERAMIC ION PLUS проста у застосуванні і зручно розташовується в руці. Керамічні нагрівальні пластини, що використовуються в її конструкції, дуже делікатні по відношенню до волосся, запобігаючи його теплове ушкодження. Волосся по поверхні пластин легко ковзає і залишається гладким. Іонна технологія в приладі GAMA 1006 зменшує його електризування волосся, роблячи його гладким, блискучим і шовковистим. Утюжок GAMA 1006 є ідеальним інструментом для випрямлення при щоденному використанні, який дбайливо виконує свою роботу. Він об’єднав в собі цілий ряд сучасних технологій і надійність, при цьому будучи одним з найпростіших у використанні перукарських електроінструментів. Особливості GAMA CP1 CERAMIC ION PLUS 1006 (P21.CP1L) Ультралегкий - всього 200 грам Довжина 24,5 см Ширина керамічних пластин - 2,4 см Ультрашвидкий нагрів Професійний 3 метровий поворотний кабель з гачком Терморегулятор - немає Функція іонізації
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gama |
| Тип | Плойки |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество температурных режимов | 1 |
| Подача пара | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Іонізація | є |
| Автовідключення | немає |
| Автоотключение | Нет |
| Вращающийся шнур | есть |
| Время нагрева | нет данных |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Гофре | немає |
| Дисплей/индикация температуры | Нет |
| Дисплей/індикація температури | немає |
| Длина шнура | 3 м |
| Довжина шнура | 3 м |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Ионизация | есть |
| Колір | чорний |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Мощность | нет данных |
| Обертаючий шнур | є |
| Петля для подвешивания | есть |
| Петля для підвішування | є |
| Подання пари | немає |
| Покриття пластин | кераміка |
| Покрытие пластин | керамика |
| Потужність | немає даних |
| Рабочая температура | 200°C |
| Робоча температура | 200°C |
| Цвет | черный |
| Час нагріву | немає даних |
| Ширина пластин | 24 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 584 ₴


