
Смартфон Xiaomi Redmi 10A 3/64GB Dual Sim Gray_EU_
3 351 ₴
- Нет в наличии
- Код: Redmi 10A 3/64GB Gray_EU_
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Оживіть улюблені фільми на великому 6,53-дюймовому дисплеї HD+. Redmi 10A оснащений потужним акумулятором ємністю 5000 мАг (тип.), якого вистачає на два дні, навіть у дорозі. Сміливий дизайн модуля камери закохує в себе з першого погляду Виділіться з натовпу завдяки яскравому та оригінальному дизайну модуля камери Redmi 10A. Цілісний дизайн з вигнутою спинкою Гладкий, елегантний, легкий дизайн, гладкий на дотик і приємний на вигляд. 13-мегапіксельна камера Redmi 10A забезпечує неймовірні фотографії у забавному корпусі. Насолоджуйтесь спогадами за допомогою 13-мегапіксельної камери, яка ідеально підходить для зйомки незабутніх моментів. Датчик відбитків пальців та розблокування по обличчю Поліпшена безпека. Швидший доступ. Надійно та швидко розблокуйте телефон одним дотиком або одним поглядом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Цвет | Серый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G25 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | без NFC |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | MicroUSB |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | є |
| Вес | 194 г кг |
| Вспышка основной камеры | Да |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.9х77.1х9 мм |
| Гарантия | 3 месяца |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.53 |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | MicroUSB |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 2 |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Объём встроенной памяти | 64 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 3 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 64 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 13 Мп+AI Сam |
| Основная камера | 13+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 1 ТБ |
| Мощность зарядки | 10 Вт |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Разрешение | 1600 х 720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Да |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | немає даних |
| Частота процессора | 4x2.0 ГГц + 4x1.5 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 3 351 ₴





