
Смартфон Samsung Galaxy A23 SM-A235 4/64GB Dual Sim White (SM-A235FZWUSEK)_UA_
7 655 ₴
- Нет в наличии
- Код: SM-A235FZWUSEK_UA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
IMEI відрепортований. Репортити в звіт по Samsung не можна. Відкрийте для себе більше можливостей Отримайте все і відразу. 6.6-дюймовий TFT-дисплей Galaxy A23 з V-подібним вирізом дозволяє бачити та робити більше. З технологією FHD+ і частотою оновлення 90 Гц контент завжди залишатиметься чітким і плавним. Простота та досконалість Прості витончені вигини Ambient Edge бездоганно поєднують камеру з корпусом Galaxy A23. Робіть незрівнянні фото з системою із чотирьох камер Збережіть цінні моменти у всіх деталях з основною камерою 50 Мп. Розширте кут огляду з ультраширококутною камерою. Камера з датчиком глибини допоможе налаштувати фокус, а макрооб’єктив — зняти все до найменших деталей. Технологія OIS. Нарешті в Galaxy A23 Зафіксуйте світ у русі. Знімайте неймовірно плавні відео та зафіксуйте найдрібніші деталі навіть при слабкому освітленні завдяки технології OIS на Galaxy A23. Створюйте панорамні знімки з ультраширококутною камерою Подібно до людського ока, ультраширококутна камера 5 Мп забезпечує кут огляду 123 градуси, надаючи вашим знімкам глибшу перспективу. Зафіксуйте найдрібніші деталі з макрооб’єктивом Зніміть усі яскраві деталі крупним планом завдяки макрооб’єктиву 2 Мп. Завдяки природному ефекту боке об’єкт зйомки вигідно виділяється на розмитому фоні. Сфокусуйтеся на головному завдяки камері з датчиком глибини Камера з датчиком глибини 2 Мп дає змогу змінювати глибину різкості на фото. Виділіть об’єкт зйомки за допомогою розмиття фону та отримайте чудові портретні фото. Діліться яскравими селфі завдяки фронтальній камері Знімайте приголомшливі селфі за допомогою фронтальної камери 8 Мп та ефекту боке — менше фону, більше вас! Заряд на весь день Будьте на крок попереду з надійним акумулятором. Робіть будь-що, не турбуючись про заряд, з акумулятором 5000 мА*год (стандартна ємність). Galaxy A23 з супершвидким зарядом до 25 Вт допоможе вам тримати звичний ритм життя. Вийдіть за рамки звичного прослуховування із технологією Dolby Atmos Просто підключіть навушники та перемістіться в епіцентр музики та фільмів. Відчуйте, як гучний об’ємний звук огортає вас з усіх боків з технологією Dolby Atmos. Захистіть найголовніше Функція Samsung Knox, що вбудована в апаратне та програмне забезпечення, захищає ваш телефон одразу з моменту його увімкнення. Багаторівнева система безпеки захищає ваші конфіденційні дані від шкідливих програм та зловмисників. Розблокуйте смартфон за допомогою відбитків пальців Завдяки вбудованому в кнопку живлення датчику відбитків пальців ви можете розблокувати смартфон одним дотиком. Ваші пристрої Galaxy. Ваші правила Ваш унікальний пристрій. Налаштуйте Galaxy з інтерфейсом One UI 4 і додайте смартфону стильний вигляд, який підкреслить вашу індивідуальність. Створіть унікальний пристрій, який бездоганно впорається з усіма завданнями та відкриє зручний доступ до ваших улюблених функцій. Samsung допоможе підтримувати пристрій в ідеальному стані Отримайте переваги, придбавши смартфон Samsung Galaxy. Програма Samsung Members з функціями інтерактивної діагностики та оптимізації дозволяє легко прискорити пристрій. Якщо вам потрібна додаткова допомога у вирішенні проблем, ви завжди можете звернутися до служби технічної підтримки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | есть |
| Вага | 195 г |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Встановлена ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.5x76.9x8.4 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | Отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 4 |
| Колір | білий |
| Комбинированный слот | Да |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 4 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 64 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 50+5+2+2 Мп |
| Основная камера | 50+5+2+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 1 ТБ |
| Потужність заряджання | 25 Вт |
| Предустановленная ОС | Android |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Разрешение | 2408x1080 |
| Роздільна здатність | 2408x1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Нет |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | есть |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип матрицы | PLS |
| Тип матриці | PLS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процесора | 4x2.4 ГГц + 4x1.9 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 7 655 ₴









