
Планшетний ПК Chuwi HiPad Air 6/128GB Gray
7 452 ₴
- Нет в наличии
- Код: HiPad Air
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Компанія Chuwi, що зарекомендувала себе як один із провідних виробників планшетів у Китаї, випустила доступний планшет з чудовим дизайном та характеристиками HiPad Air. Планшет отримав суцільнометалевий корпус, при цьому він важить лише 480 г і має товщину 7.2 мм. Планшет легко тримати однією рукою та скрізь брати із собою. Планшет оснащений однокристальною системою Unisoc Tiger T618, яку доповнюють 6 ГБ оперативної та 128 ГБ вбудованої пам'яті. Пристрій підтримує клавіатуру, що підключається, тому він може виступати і в ролі невеликого ноутбука. Планшет отримав якісний, дводіапазонний модуль Wi-Fi, дві камери з роздільною здатністю по 5 Мп з функцією розпізнавання по обличчю. Планшет обладнаний 10,3-дюймовим екраном роздільною здатністю FullHD, а також великим акумулятором ємністю 7000 мА год. Заряджання здійснюється через роз'єм USB-C. Пристрій працює під керуванням операційної системи Android 11.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CHuwi |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android 11 |
| Габаритные размеры | |
| Толщина | 7.2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Батарея | 7000 mAh |
| Вес | 480 г кг |
| Встроенная память | 128Гб |
| Предустановленная ОС | Android |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Графічний процесор | ARM Mali-G52 |
| Диагональ экрана | 10.3" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 10.3" |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество ядер | 8 |
| Кількість SIM-карт | Отсутствует |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | без роз'єму 3.5 мм |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наяність NFC | без NFC |
| Оперативная память | 6 ГБ |
| Основна камера | 5 Мп |
| Основная камера | 5 Мп |
| Поддержка SD-карты | 128 ГБ |
| Процессор | Unisoc T618 |
| Підтримка SD-карти | 128 ГБ |
| Разрешение | 1920х1200 |
| Розмір (ВхШхГ) | 245 х 157.7 х 7.2 мм |
| Стандарт захисту | немає |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Стандарты связи | Нет |
| Тип матрицы | IPS |
| Толщина корпуса | 7.2 мм |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Частота | более 1.2 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 7 452 ₴







