Професійний ножовий блок з легованої сталі. Активний зріз завдяки високоякісній шліфовці ножів за технологією "Made in Germany". Швидкознімний ножовий блок. Додатковий контурний ніж. Світлодіодний індикатор зарядки. 2 двосторонні насадки розмірів 3/6 і 9/12 мм, енергозберігаючий мережевий адаптер, щітка для чищення, масло. Надиво легка і тиха. Вага, який збереже ваше здоров’я - всього 140 г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Moser |
| Количество насадок | 2 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Самозатачивающиеся лезвия | Нет |
| Материал лезвий | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор заряджання | є |
| Быстрая зарядка | Нет |
| Влажная очистка/Использование в душе | Нет |
| Вологе очищення/Використання в душі | немає |
| Время зарядки (аккум.) | 10 ч |
| Время работы (аккум.) | 100 мин |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення | мережа/акумулятор |
| Индикатор зарядки | есть |
| Колір | Коричневий |
| Кількість насадок | 2 |
| Максимальна довжина | 12 мм |
| Максимальная длина | 12 мм |
| Матеріал лез | сталь |
| Минимальная длина | 0,1 мм |
| Мінімальна довжина | 0,1 мм |
| Питание | сеть/аккумулятор |
| Самозаточуючі леза | немає |
| Цвет | Коричневый: Brown |
| Час зарядки (акумулятор) | 10 год |
| Час роботи (акумулятор) | 100 хв |
| Швидка зарядка | немає |
Информация для заказа
- Цена: 3 458 ₴




