
Машинка для стрижки Ga.Ma Absolute Style (SMB5022)
1 804 ₴
- Нет в наличии
- Код: SMB5022
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Професійна акумуляторна машинка для Барбер ABSOLUT STYLE - це машинка для стрижки волосся, яка може працювати як при підключенні до мережі, так і в автономному режимі, з професійним магнітним мотором і з літієвим акумулятором з малим часом зарядки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gama |
| Цвет | Черный |
| Количество насадок | 4 |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор заряджання | немає даних |
| Быстрая зарядка | Нет |
| Влажная очистка/Использование в душе | Нет |
| Вологе очищення/Використання в душі | немає |
| Время зарядки (аккум.) | 2 ч |
| Время работы (аккум.) | 60 мин |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення | мережа/акумулятор |
| Индикатор зарядки | нет данных |
| Колір | чорний |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина | 13 мм |
| Максимальная длина | 13 мм |
| Матеріал лез | нержавіюча сталь |
| Минимальная длина | 3 мм |
| Мінімальна довжина | 3 мм |
| Питание | сеть/аккумулятор |
| Самозатачивающиеся лезвия | нет данных |
| Самозаточуючі леза | немає даних |
| Час зарядки (акумулятор) | 2 год |
| Час роботи (акумулятор) | 60 хв |
| Швидка зарядка | немає |
Информация для заказа
- Цена: 1 804 ₴




