Тепер ви зможете насолоджуватися улюбленими смаженими стравами без зайвих калорій. Інтенсивний метод випікання AirFry у духовці Gorenje з використанням гарячого повітря не потребує додавання жиру для досягнення хрусткої золотистої скоринки. Підходить для смаження малих шматків м’яса, риби, овочів і заморожених напівфабрикатів, як-от картопля фрі та курячі нагетси. Потрібно приготувати дуже багато їжі? Інноваційне рішення дало змогу розширити внутрішній простір камери духової шафи, завдяки чому ви можете використовувати всю її ширину. Тепер кожне деко має більше місця, а завдяки передовим технологіям страви готуються рівномірно на всіх рівнях.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Конвекция | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Электроподжиг | Нет |
| Функция СВЧ | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 х 595 х 564 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560-564 х 590-600 х 550 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 595 х 595 х 564 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560-564 х 590-600 х 550 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | немає |
| Керування | Механические ручки |
| Количество режимов работы | 13 |
| Количество стекол дверцы | 2 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Конвекція | є |
| Кількість режимів роботи | 13 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очистки | Нет данных |
| Метод очищення | немає даних |
| Мощность подключения | 3500 Вт |
| Об'єм | 77 |
| Об'єм (діапазон) | 71 і більше |
| Объем (диапазон) | 71 и более |
| Объём | 77 |
| Потужність підключення | 3500 Вт |
| Таймер | механічний програматор |
| Термощуп | немає |
| Управление | Механические ручки |
| Функция "Пароварка" | Нет |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Цвет | нержавеющая сталь |
Информация для заказа
- Цена: 9 433 ₴




