Комплектація: 1 регульована насадка (3-15 мм), підставка для зарядки, мережевий адаптер, щітка для чищення, олія для мастила
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Количество насадок | 1 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Самозатачивающиеся лезвия | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор заряджання | є |
| Быстрая зарядка | Нет |
| Влажная очистка/Использование в душе | Нет |
| Вологе очищення/Використання в душі | немає |
| Время зарядки (аккум.) | 8 ч |
| Время работы (аккум.) | 60 мин |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення | мережа/акумулятор |
| Индикатор зарядки | есть |
| Колір | чорний із сріблястим |
| Кількість насадок | 1 |
| Максимальна довжина | 15 мм |
| Максимальная длина | 15 мм |
| Материал лезвий | нет данных |
| Матеріал лез | немає даних |
| Минимальная длина | 1 мм |
| Мінімальна довжина | 1 мм |
| Питание | сеть/аккумулятор |
| Самозаточуючі леза | є |
| Цвет | Black-Silver |
| Час зарядки (акумулятор) | 8 год |
| Час роботи (акумулятор) | 60 хв |
| Швидка зарядка | немає |
Информация для заказа
- Цена: 799 ₴



