Духова шафа GRUNHELM GDI 359 I встановлюється у спеціальну нішу стандартних розмірів та працює від звичайної електричної мережі. Управляється духовка двома алюмінієвими ручками, що утоплюються, і кнопками - ними можна виставити температуру, час приготування і вибрати необхідну програму. Алюмінієва панель керування та ручка на дверцятах легко чистяться та не нагріваються. Дверцята духової шафи складається з двох загартованих стекол з гарною видимістю що приходить за ними, а підсвічування допомагає візуально контролювати процес готування. Об'єм духової шафи 59 л, де її внутрішня частина емальована. Потужність духовки 2.3 кВт, гриля 1.1 кВт, темпетарура, що максимально налаштовується, 250°С. На панелі можна легко вибрати одну із 10 програм духовки у поєднанні з конвекцією та без неї. Грати виставляються по одному з п'яти рівнів, рельєфного зразка. Доступні режими духовки: -Гриль -Гриль+Конвекція -Верхнє нагрівання+Конвекція -Нижнє нагрівання+Конвекція -Верхнє+Нижнє нагрівання -Верхнє+Нижнє нагрівання+Конвекція -Верхнє нагрівання -Нижнє нагрівання -Розморожування -Еко
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Конвекция | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Функция СВЧ | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 х 595 х 550 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560 х 590 х 555 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 595 х 595 х 550 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560 х 590 х 555 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | Механические ручки |
| Количество режимов работы | 6 |
| Количество стекол дверцы | 2 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Конвекція | є |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очистки | Эмаль легкой очистки |
| Метод очищення | Эмаль легкой очистки |
| Мощность подключения | 2300 Вт |
| Об'єм | 59 |
| Об'єм (діапазон) | 51-60 л |
| Объем (диапазон) | 51-60 л |
| Объём | 59 |
| Потужність підключення | 2300 Вт |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Управление | Механические ручки |
| Функция "Пароварка" | Нет |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Цвет | нержавеющая сталь |
| Электроподжиг | - |
Информация для заказа
- Цена: 8 798 ₴










