
Планшетний ПК Chuwi Hi10 Go 6/128GB Black Win10 (CW-102584)
13 136 ₴
- Нет в наличии
- Код: CW-102584
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Перший у світі планшет на найновішому 10-нанометровому процесорі Intel В основі лежить Intel Celeron N4500 - двоядерний CPU без підтримки Hyper-Threading, але з частотою до 2,8 ГГц і 10-нанометровий техпроцес. Також планшет оснащений екраном діагоналлю 10,1 дюйма, роздільною здатністю 1920 х 1200 пікселів, 6 ГБ ОЗУ, накопичувачем об’ємом 128 ГБ (eMMC 5.1) та акумулятором, якого вистачає на 3-6 годин роботи. Є підтримка 24-ватного ЗУ. Набір портів включає пару USB-C, Micro-HDMI та роз’єм для навушників.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CHuwi |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 565 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | есть |
| Батарея | 22.42 Вт*г |
| Вага | 565 г |
| Вбудована пам'ять | 128 ГБ |
| Вес | 565 г |
| Встроенная память | 128 ГБ |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана | 10.1" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Количество SIM-карт | отсутствует |
| Количество ядер | 4 |
| Колір | чорний |
| Кількість SIM-карт | немає |
| Кількість ядер | 4 |
| Навигация | Нет |
| Навігація | немає |
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Оперативная память | 6 ГБ |
| Операционная система | Windows 10 Home |
| Операційна система | Windows 10 Home |
| Основна камера | 5 Мп |
| Основная камера | 5 Мп |
| Поддержка SD-карты | есть |
| Процесор | Intel Celeron N4500 |
| Процессор | Intel Celeron N4500 |
| Підтримка SD-карти | є |
| Разрешение | 1920х1200 |
| Роздільна здатність | 1920 x 1200 |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Стандарты связи | Нет |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип матриці | IPS |
| Товщина корпусу | 8.5 мм |
| Толщина корпуса | 8.5 мм |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Фронтальная камера | 2 Мп |
| Частота | 2.8 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 13 136 ₴






