Вбудована духова шафа Розміри: висота 60 см. Обсяг: 71 л 13 режимів приготування їжі, 3D Cooking LED дисплей, сенсор, цифровий таймер Електричний гриль, конвекція телескопічні направляючі Функція розморожування, захист від дітей Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят Внутрішня підсвітка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Тип духового шкафа | электрический |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Функция СВЧ | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 594 x 595 x 567 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560 х 590 х 550 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 594 x 595 x 567 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560 х 590 х 550 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 14 дней |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | Сенсорное управление |
| Количество режимов работы | 13 |
| Количество стекол дверцы | 3 |
| Цвет | Черный |
| Конвекция | є |
| Кількість программ | 13 |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Метод очистки | немає даних |
| Объем | 71 |
| Об'єм (діапазон) | 71 і більше |
| Объем (диапазон) | 71 и более |
| Объём | 71 |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Управление | Сенсорное управление |
| Функция "Пароварка" | Нет |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
| Электроподжиг | - |
Информация для заказа
- Цена: 13 641 ₴



