
Планшетний ПК Prestigio SmartKids Pro 4G Violet/Yellow (PMT4511_4G_E_EU)
5 451 ₴
- Нет в наличии
- Код: PMT4511_4G_E_EU
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
SmartKids Pro для навчання та розваг Планшет з 10,1-дюймовим IPS-екраном, що працює на 8-ядерному процесорі та сучасній ОС Android 11, з потужною батареєю ємністю 6000 мАг - відмінне рішення для дітей та підлітків. SmartKids Pro стане надійним помічником у навчанні та для розваг. Висока ефективність для ігор та розваг Завдяки роботі на базі 8-ядерного процесора, підтримці мережі 4G, 3 Гб оперативної та 32 Гб вбудованої пам’яті SmartKids Pro стане чудовим компаньйоном не тільки для спілкування в месенджерах, пошуку інформації з навчання в Інтернеті та перегляду відео, але й для різноманітних ігор. Дитячий контент SmartKids Pro підходить для навчання та розваг юних користувачів. Дитина з легкістю знайде для себе цікавий та корисний контент: аудіо та відео, розвиваючі ігри та навчальні програми. Батьківський контроль У SmartKids Pro передбачено функцію батьківського контролю. Опція дозволяє налаштовувати дитячий робочий стіл, вибирати доступні дитині медіа файли та програми, блокувати небажані сайти, обмежувати час використання планшета та переглядати звіти про активність. Чітке зображення Інтерактивний 10,1-дюймовий IPS-екран з роздільною здатністю 1280х800 відмінно передає кольори та деталі зображення, забезпечує яскраву якісну картинку під час ігор, перегляду мультфільмів або пізнавальних відео. Поліпшена продуктивність Сучасна ОС Android 11 дозволяє покращити продуктивність, скоротити час запуску додатків та відео, додати функції захисту конфіденційності. Час, проведений з планшетом у руках, стане ще приємнішим і продуктивнішим! Завжди із собою Вбудована батарея ємністю 6000 мАг вистачає до 10 годин при постійному використанні. Дитина буде на зв’язку і зможе грати, дивитися відео чи займатися уроками, де б не була: вдома, у школі чи на відпочинку. Візьміть SmartKids Pro із собою в дорогу, щоб можна було з користю провести час у дорозі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Prestigio |
| Цвет | Фиолетовый |
| Операционная система | Android 11 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Wi-Fi | Да |
| Батарея | 6000 mAh |
| Вес | нет данных кг |
| Встроенная память | 32Гб |
| Предустановленная ОС | Android |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана | 10.1" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Количество SIM-карт | 1 |
| Количество ядер | 8 |
| Кількість SIM-карт | 1 |
| Навигация | Нет |
| Навігація | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | є |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наяність NFC | без NFC |
| Оперативная память | 3 ГБ |
| Основна камера | 2 Мп |
| Основная камера | 2 Мп |
| Поддержка SD-карты | Да |
| Процессор | Spreadtrum SC9863 (1.6 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | є |
| Разрешение | 1280x800 |
| Розмір (ВхШхГ) | немає даних |
| Стандарт захисту | немає |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Стандарты связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Толщина | Немає даних |
| Толщина корпуса | Нет данных |
| Фронтальна камера | 0.3 Мп |
| Фронтальная камера | 0.3 Мп |
| Частота | более 1.2 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 5 451 ₴











