
Планшетний ПК Prestigio Q Mini 4137 4G Dual Sim Black (PMT4137_4G_D_EU)
2 399 ₴
- Нет в наличии
- Код: PMT4137_4G_D_EU
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Відмінна збірка Prestigio Q Mini 4137 4G - якісний пристрій для інтернет-серфінгу, читання і перегляду фільмів. Планшет підтримує високошвидкісне 4G з’єднання. Його високу продуктивність забезпечує чотирьохядерний процесор. Витривалий 2500 мА*г літій-іонний акумулятор довго не вимагає підзарядки завдяки розумному режиму енергозбереження Doze. Зручний планшет для гарного проведення часу. Насичений екран За рахунок IPS матриці зображення на екрані планшета з дозволом 600x1024 виглядають чіткими і виразними. Екран реалістично передає кольору, тому навіть в яскравий сонячний день ви будете бачити красиві, контрастні, насичені фарбами картинки. Стильна ергономічність 7 дюймів - оптимальна діагональ для того, щоб завжди брати планшет з собою. Чорний корпус, покритий софт-тач пластиком, приємно тримати в руках. За рахунок високої ергономічності цього матеріалу Prestigio Q Mini 4137 4G виглядає стильно, акуратно і не вислизає з рук.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Prestigio |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android 10.0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Батарея | 2500 mAh |
| Вес | 270 г кг |
| Встроенная память | 16Гб |
| Предустановленная ОС | Android |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана | 7" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 7" |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество ядер | 4 |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | є |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наяність NFC | без NFC |
| Оперативная память | 1 ГБ |
| Основна камера | 2 Мп |
| Основная камера | 2 Мп |
| Поддержка SD-карты | Да |
| Процессор | нет данных |
| Підтримка SD-карти | є |
| Разрешение | 1024x600 |
| Розмір (ВхШхГ) | немає даних |
| Стандарт захисту | немає |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Стандарты связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Толщина | Немає даних |
| Толщина корпуса | Нет данных |
| Фронтальна камера | 0.3 Мп |
| Фронтальная камера | 0.3 Мп |
| Частота | более 1.2 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 2 399 ₴











