ПРОСТИЙ, ЗРУЧНИЙ ТА НАДІЙНИЙ Простий і стильний дизайн, великі і зручні клавіші, легка конструкція - все це робить мобільний телефон ERGO B242 надійним супутником в повсякденному житті. Корпус обтічної форми з високоякісного пластику прекрасно лежить в руці, а клавіатура з великими цифрами та літерами вигідно доповнює функціональний спектр пристрої. НАЙНЕОБХІДНІШИЙ НАБІР ФУНКЦІЙ Телефон ERGO B242 оснащений зручним і зрозумілим меню, яскравим TFT-дисплеєм діагоналлю 2,4 " і акумулятором ємністю 1200 мА. Модель дає можливість прослуховувати FM-радіо, зберігати і відтворювати файли з карти пам’яті, робити фото та відео за допомогою VGA-камери . Об"єм вбудованої пам"яті можна легко розширити, використовуючи карту microSD ємністю до 32 Гб. НА ЗВ"ЯЗКУ СКРІЗЬ ТА ЗАВЖДИ Спілкуватися по телефону тепер можна ще довше, вибираючи найбільш вигідні тарифи у різних операторів, адже ERGO B242 має два повноцінних слота для SIM-карт, підтримує єдиний GSM стандарт 900/1800 МГц і інтернет 2G.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ergo |
| Цвет | Черный |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| IrDA | немає |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| Ємність аккумулятору | 1200 мАг |
| Емкость аккумулятора | 1200 мАч |
| Вес | 120 г кг |
| Габарити | 138х58х16 мм |
| Габариты | 138х58х16 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ дисплея | 2.4 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ дисплея | 2.4 |
| Захист від вологи та пилу | немає |
| Защита от влаги и пыли | Нет |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Максимальний обсяг підтримуваної SD-карти | microSD до 32 ГБ |
| Навигация | Нет |
| Навігація | немає |
| Объём встроенной памяти | 32 МБ |
| Объем оперативной памяти | 32 МБ |
| Объем встроенной памяти | 32 МБ |
| Основна камера | 0.3 Мп |
| Основная камера | 0.3 Мп |
| Поддержка SD-карты | 32 ГБ |
| Протиударний | Нет |
| Підтримка SD-карти | 32 ГБ |
| Разрешение дисплея | 320x240 |
| Роз'єм для зарядного пристрою | micro-USB |
| Разъем для наушников | 3.5 мм Mini-Jack |
| Роздільна здатність дисплея | 320х240 |
| Розмір SIM-карти | mini-SIM |
| Стандарти зв'язку | 2G (GSM) |
| Стандарты связи | 2G (GSM) |
| Тип дисплея | TFT |
| Фронтальна камера | немає |
| Фронтальная камера | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 585 ₴



