
Смартфон Motorola Moto E40 4/64GB Dual Sim Pink Clay (PAVK0004UA)
4 713 ₴
- Нет в наличии
- Код: PAVK0004UA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Moto E40 - вдале та розумне рішення у співвідношенні ціна-якість Приємний зовнішній вигляд корпусу, добротний 6,5-дюймовий дисплей, потужний акумулятор на 5000 мАч із швидкою зарядкою Moto E40 - гарна пропозиція від Motorola, яка входить у вдалу лінійку компанії. Завдяки потужному процесору, він гідний скласти конкуренцію флагманам бренду. Виробник позиціонує цю модель як бюджетний смартфон із досить потужною батареєю, на ньому можна комфортно переглядати фотографії, відеоролики та повнометражні фільми. Зовнішній вигляд: дисплей та корпус Майже всю передню панель займає дисплей, виготовлений за технологією IPS. Діагональ екрану складає 6,5 дюйми, роздільною здатністю 720 x 1600 пікселів HD+ з кадровою частотою 90 Гц (щільність пікселів 270 ppi), співвідношення сторін 20:9. Такі параметри забезпечують максимально чітку картинку з чудовою передачею та деталізацією об’єктів. Корпус пристрою виконаний із пластику. Задня панель має рифлену поверхню, тому не залишаються відбитки пальців. Гаджет добре лежить у руці, не ковзає. Тут же на тильній стороні, традиційно під логотипом, знаходиться сканер відбитків. Смартфон отримав захист від пилу та бризок води відповідно до IP52. Компактні габарити Moto E40 становлять 168,1 x 75,6 x 9,1 мм, вага 198 р. Телефон пропонується у двох кольорах: «Вугільно-сірий» та «Рожева глина». Продуктивність Motorola E40 Ця модель побудована на однокристальній платформі Unisoc T700, оснащується 8-ядерним процесором Octa-core 1,8 ГГц, а також у гаджета є графічний прискорювач Mali-G52. Для бюджетного пристрою це цілком пристойні показники, щоби з комфортом грати в ігри, переглядати відео контент або спілкуватися з друзями. Серцем Motorola E40 є сучасний восьмиядерний процесор UNISOC T700 Операційна система: Android 11 із інтерфейсом MyUX. Автономність пристрою Місткість незнімного акумулятора 5000 мАг, до двох днів активного використання його ресурсу має вистачити. Завдяки посиленій батареї, ви можете годинами слухати улюблені треки, серфити інтернетом і спілкуватися в соцмережах. Є швидке заряджання 10 Вт. Фото та відео зйомка на Moto E40 Основна камера представлена ??потрійним модулем: основний має роздільну здатність 48 МП, оснащений діафрагмою f/2.0, тому знімки та відеоролики виходять досить якісними; макро 2 МП, f/2,4 (для зйомки дрібних об’єктів); датчик глибини 2 МП, f/2,4. На тильній стороні смартфона встановлено відразу 3 модулі камери Роздільна здатність фронтальної камери 8 МП, вона дозволяє робити чіткі фото формату селфі або знімати в портретному режимі. Вона оснащена різними фільтрами, дозволяє фотографувати з будь-яких ракурсів. Зйомка роликів відбувається у Full HD (1080P) із кадровою частотою 30 за секунду. Смартфон має плавне та швидке фокусування. Так що можете на бігу або в стрибку сміливо знімати відео.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Цвет | Розовый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Unisoc T700 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | відсутнє |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | є |
| Вес | 198 г кг |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 165.1х75.7х9.1 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.5 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 64 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 64 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 48+2+2 Мп |
| Основная камера | 48+2+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 128 ГБ |
| Потужність заряджання | 10 Вт |
| Підтримка SD-карти | 128 ГБ |
| Разрешение | 1600 х 720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Да |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процессора | 1.8 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 4 713 ₴









