
Смартфон Motorola Moto G22 4/64GB Dual Sim Cosmic Black (PATW0031UA)
5 712 ₴
- Нет в наличии
- Код: PATW0031UA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ідеальна картинка Система з чотирма камерами з роздільною здатністю 50 МП творить справжнє диво. Знімки при слабкому освітленні, детальні крупні плани, артистичні портрети та надширокі кути – тепер вам доступні всі ці можливості. Елегантність та потужність Смартфон moto g22 відрізняється стильним і надійним дизайном. Цей пристрій дозволяє виконувати повсякденні завдання та робити це елегантно. Повний захист з AndroidTM 12 Поліпшені функції забезпечення конфіденційності та оновлений інтерфейс користувача надають більше контролю над роботою смартфона, щоб ви могли зосередитись на найважливішому. Більше не потрібно турбуватися про зарядку Працюйте та грайте довше, ніж будь-коли, завдяки акумулятору ємністю 5000 мАг. Ще більше корисних функцій Більше місця, більше задоволень Зберігайте фото, фільми, музику та багато іншого у вбудованій пам’яті. Об’єм пам’яті можна збільшити до 1 ТБ завдяки карті microSD. Висока продуктивність у вас у руках Неймовірна потужність високопродуктивного процесора MediaTek Helio G37 відчувається при кожному дотику та прокручуванні. Миттєвий доступ Ви можете розблокувати телефон, торкнувшись сканера відбитка пальців або глянувши на камеру. Оплата або обмін даними одним натисканням Використовуйте NFC, щоб робити покупки та ділитися контентом одним простим дотиком6 телефону.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G37 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | есть |
| Вага | 185 г |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Встановлена ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 163.95х74.94х8.49 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.5 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 4 |
| Колір | Чорний |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 4 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 64 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 50+8+2+2 Мп |
| Основная камера | 50+8+2+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 1 ТБ |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Предустановленная ОС | Android |
| Процесор | MediaTek Helio G37 |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Разрешение | 1600 х 720 |
| Роздільна здатність | 1600 х 720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | есть |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | есть |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | немає даних |
| Частота процесора | 4x2.3 ГГц + 4x1.8 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 5 712 ₴










