
Смартфон Realme 9 Pro Plus 6/128GB Dual Sim Midnight Black EU_
9 487 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Майбутнє вже тут: Новий фотохромний Життя надто коротке, щоб залишатися на місці і не рухатися вперед. Смартфон realme 9 Pro+ представлений у новому фотохромному дизайні. Він змінює колір корпусу смартфона зі світло-синього на червоний за впливу сонячних променів. Такий тонкий і легкий, що ми самі важко можемо в це повірити Realme 9 Pro+ дуже тонкий, всього 7,99 мм, і важить лише 182 г. Новий рівень якості при слабкому висвітленні. Ідеальна технологія для зйомки у темряві. Технологія ProLight у поєднанні з флагманським датчиком зображення Sony IMX766 забезпечує чудове поглинання світла. Оптична стабілізація зображення зменшує розмиття та розширює функції штучного інтелекту. Алгоритми штучного інтелекту третього покоління гарантують чіткіші та деталізовані фотографії при слабкому освітленні. Супернічний режим. Ніч, камера, поїхали! Знімайте круті відео на realme 9 Pro+ з чіткою деталізацією навіть при слабкому освітленні. Завдяки поєднанню оптичної стабілізації зображення та спеціального алгоритму покращення нічних пейзажів на основі штучного інтелекту, деталізація зображення проходить автоматично. Ніколи не пізно зробити нове селфі Cелфі-камера 16 Мп на базі алгоритму групового панорамного селфі дозволяє робити неймовірно яскраві та чіткі фото навіть за слабкого освітлення. Групові селфи для всіх друзів Попрощайтеся з нечіткими селфі. Новий алгоритм групового панорамного селфі автоматично фокусується на кілька людей у кадрі, тому кожен ваш знімок буде чітким та деталізованим. Забули штатив? Розумна довга витримка поспішає на допомогу realme 9 Pro+ дивує довгою експозицією, тому що ця функція доступна в дзеркальних камерах. Для зйомки просто натисніть та утримуйте спуск затвора.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Realme |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | Super AMOLED |
| Стандарт связи | 5G |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Состояние | Новое |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Dimensity 920 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 4500 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | є |
| Вес | 182 г кг |
| Вспышка основной камеры | Да |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 160.2х73.3х8 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.4 |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 6 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 50+8+2 Мп |
| Основная камера | 50+8+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | Нет |
| Потужність заряджання | 60 Вт |
| Підтримка SD-карти | без підтримки SD-карти |
| Разрешение | 2400 x 1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | є |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер лица | Нет |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Да |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | отсутствует |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Частота процессора | 2x2.5 ГГц + 6x2.0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 9 487 ₴











