
Смартфон Realme 9 Pro Plus 8/256GB Dual Sim Midnight Black EU_
14 769 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Майбутнє вже тут: Новий фотохромний Життя надто коротке, щоб залишатися на місці і не рухатися вперед. Смартфон realme 9 Pro+ представлений у новому фотохромному дизайні. Він змінює колір корпусу смартфона зі світло-синього на червоний за впливу сонячних променів. Такий тонкий і легкий, що ми самі важко можемо в це повірити Realme 9 Pro+ дуже тонкий, всього 7,99 мм, і важить лише 182 г. Новий рівень якості при слабкому висвітленні. Ідеальна технологія для зйомки у темряві. Технологія ProLight у поєднанні з флагманським датчиком зображення Sony IMX766 забезпечує чудове поглинання світла. Оптична стабілізація зображення зменшує розмиття та розширює функції штучного інтелекту. Алгоритми штучного інтелекту третього покоління гарантують чіткіші та деталізовані фотографії при слабкому освітленні. Супернічний режим. Ніч, камера, поїхали! Знімайте круті відео на realme 9 Pro+ з чіткою деталізацією навіть при слабкому освітленні. Завдяки поєднанню оптичної стабілізації зображення та спеціального алгоритму покращення нічних пейзажів на основі штучного інтелекту, деталізація зображення проходить автоматично. Ніколи не пізно зробити нове селфі Cелфі-камера 16 Мп на базі алгоритму групового панорамного селфі дозволяє робити неймовірно яскраві та чіткі фото навіть за слабкого освітлення. Групові селфи для всіх друзів Попрощайтеся з нечіткими селфі. Новий алгоритм групового панорамного селфі автоматично фокусується на кілька людей у кадрі, тому кожен ваш знімок буде чітким та деталізованим. Забули штатив? Розумна довга витримка поспішає на допомогу realme 9 Pro+ дивує довгою експозицією, тому що ця функція доступна в дзеркальних камерах. Для зйомки просто натисніть та утримуйте спуск затвора.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Realme |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | Super AMOLED |
| Стандарт связи | 5G |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Состояние | Новое |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Dimensity 920 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 4500 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | есть |
| Вага | 182 г |
| Вспышка основной камеры | есть |
| Встановлена ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 160.2х73.3х8 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.4 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Колір | чорний |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 256 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 50+8+2 Мп |
| Основная камера | 50+8+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | Нет |
| Потужність заряджання | 60 Вт |
| Предустановленная ОС | Android |
| Процесор | MediaTek Dimensity 920 |
| Підтримка SD-карти | без підтримки SD-карти |
| Разрешение | 2400 x 1080 |
| Роздільна здатність | 2400 x 1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | є |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер лица | Нет |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | есть |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | отсутствует |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип матриці | Super AMOLED |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процесора | 2x2.5 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 14 769 ₴











