Мікрохвильові печі поєднують в собі простоту у використанні і лаконічний дизайн. Підходять для користувачів будь-якого віку. Сигнал про закінчення готування Звуковий сигнал, який повідомляє про завершення приготування страви.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Candy |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Тип управления | Механическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішнє покриття | эмаль |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диаметр поддона | 24,5 см |
| Дисплей | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр піддону | 24,5 см |
| Колір корпусу | сріблястий |
| Максимальна потужність гриля (Вт) | немає |
| Максимальна потужність мікрохвиль (Вт) | 700 Вт |
| Максимальная мощность гриля (Вт) | Нет |
| Максимальная мощность микроволн (Вт) | 700 Вт |
| Об'єм (л) | 20 |
| Объем, л | 20 л |
| Тип | Обычная (соло) |
| Тип відкриття дверцят | Ручкой |
| Тип гриля | немає |
| Тип открытия дверцы | ручка |
| Тип управління | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 2 536 ₴



