Стінки з каталітичним покриттям Стінки, що вбирають жир Ретельне відмивання духової шафи агресивними миючими засобами – зовсім не те, чим хочеться займатися у вільний час. Внутрішні задня та бічні стінки духової шафи мають каталітичне покриття й виготовлені за інноваційною технологією, завдяки чому поглинають жир під час приготування їжі та певною мірою усувають запахи страв. Тож тепер у вас лишиться час на щось цікавіше, ніж відтирання пригорілого жиру. Галогенне підсвічування Повний контроль усього, що відбувається всередині Потрібно перевірити, як готується ваша страва, але ви не хочете відчиняти дверцята, щоб не знизити температуру? Галогенне підсвічування дозволяє бачити все всередині духової шафи, тож тепер вам не доведеться щоразу відчиняти її, щоб контролювати процес приготування. SoftClose® Плавне й тихе зачинення дверцят Грюкання дверцят духової шафи завжди дратує, але тримати їх відкритими буває нелегко, коли руки зайняті чимось іншим. Спеціальні петлі на дверцятах SoftClose® гарантують їх плавне та безшумне зачинення. Тому ви можете менше хвилюватися про шум і зосередитися на приготуванні страви. Надійні дверцята Міцні дверцята, що витримують важкий посуд Гарячі й важкі деко та форми буває важко дістати з духової шафи. Надійні дверцята витримують вагу аж до 22,5 кг. Це на 20 % більше, ніж у стандартній духовій шафі, тож ви можете спокійно поставити гаряче деко на відчинені дверцята, щоб перевести подих. Телескопічні полиці Безпечні та зручні висувні напрямні Якщо вам буває складно вийняти з духової шафи важке деко, телескопічні полиці полегшать вам цю задачу. Система напрямних дозволяє повністю (або на 2/3 в частково телескопічній версії) висунути полицю зі стравою на ній. Крім того, цю систему можна встановити на будь-якому рівні духової шафи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Цвет корпуса | Другой |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Электроподжиг | Нет |
| Функция СВЧ | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 594 x 595 x 567 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560 x 590 x 550 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 594 x 595 x 567 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560 x 590 x 550 мм |
| Газ-контроль | немає |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | немає |
| Керування | Механические ручки + сенсорные кнопки |
| Количество режимов работы | 8 |
| Количество стекол дверцы | 3 |
| Цвет | Белый |
| Конвекция | є |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Метод очистки | Эмаль легкой очистки |
| Мощность подключения | 2500 Вт |
| Объем | 71 |
| Об'єм (діапазон) | 71 і більше |
| Объем (диапазон) | 71 и более |
| Объём | 71 |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Управление | Механические ручки + сенсорные кнопки |
| Функция "Пароварка" | Нет |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
Информация для заказа
- Цена: 11 119 ₴







