Click&Clean Click&Click - простий і зручний спосіб очищення. Завдяки спеціальній конструкції скляна панель легко вилучається з дверцят духовки. Чисто та швидко на раз, два, три! Статична програма Програма, яка рівномірно та делікатно розподіляє тепло. Гриль Функція Гриль ідеально приготує м'ясо, рибу або тости, заощаджуючи ваш час і електроенергію. Гратен (Гриль з конвекцією) Програма Гратен поєднує в собі переваги гриля, а також ефективну роботу вентилятора для швидкого та рівномірного пропікання ваших страв. Відкидний гриль Завдяки відкидному грилю ви можете легко очистити духовку, нахиливши гриль усього одним рухом руки. Ідеальна чистота під будь-яким кутом! Внутрішнє підсвічування Розподіл світла всередині духової шафи спрощує експлуатацію, завдяки продуманому розташуванню лампи, встановленої у верхній передній частині. Технологія Full Grill Surface Спеціально підібрана довжина спіралі гриля забезпечує повноцінне розігрівання їжі та рівномірне підсмажування її поверхні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Indesit |
| Конвекция | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Электроподжиг | Нет |
| Функция СВЧ | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 x 595 x 551 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560 х 600 х 555 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 595 x 595 x 551 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560 х 600 х 555 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | немає |
| Керування | Механические ручки |
| Количество режимов работы | 5 |
| Количество стекол дверцы | 2 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Конвекція | є |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очистки | Эмаль легкой очистки |
| Метод очищення | Эмаль легкой очистки |
| Мощность подключения | 2750 Вт |
| Об'єм | 66 |
| Об'єм (діапазон) | 61-70 л |
| Объем (диапазон) | 61-70 л |
| Объём | 66 |
| Потужність підключення | 2750 Вт |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Управление | Механические ручки |
| Функция "Пароварка" | Нет |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Цвет | нержавеющая сталь |
Информация для заказа
- Цена: 7 314 ₴












