Turn & Cook Інноваційна технологія Turn & Cook зробить приготування легкої, а результат - смачним. Насолоджуйтесь приготуванням більш ніж 80 рецептів завдяки технології Turn & Cook кожен з рецептів буде готовий всього за одну годину. Click & Clean Click & Click - простий і зручний спосіб очищення. Завдяки спеціальній конструкції скляна панель легко ізвлекатеся з дверцят духовки для. Чисто і швидко на раз, два, три! Статична програма Програма, яка рівномірно і делікатно розподіляє тепло. Гриль Функція Гриль ідеально приготувати м"ясо, рибу або тости, економити ваш час і електроенергію. Гратен (Гриль з конвекцією) Програма Гратен поєднує в собі переваги гриля, а також ефективну роботу вентилятора для швидкого і рівномірного пропікання Ваших страв. Функція Freasy Cook Ідеальне рішення, що дозволяє приготувати заморожені страви без необхідності заздалегідь їх розморожувати. Відкидний гриль Завдяки відкидний гриля Ви можете легко очистить духову шафу, нахиливши гриль всього одним рухом руки. Ідеальна чистота під будь-яким кутом! XXL Місткість Розкрийте в собі кулінарні здібності, завдяки збільшеного розміру духової шафи. Збільшений піддон допоможе розмістити ще більше продуктів! Внутрішня підсвітка Розподіл світла всередині духової шафи спрощує експлуатацію, завдяки продумано розташуванню лампи, встановленої у верхній передній частині. Технологія Full Grill Surface Спеціально підібрана довжина спіралі гриля забезпечує повноцінний розігрівання їжі і рівномірний підсмажування її поверхні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Indesit |
| Конвекция | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Функция СВЧ | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 x 595 x 551 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560 х 600 х 555 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 595 x 595 x 551 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560 х 600 х 555 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | Механические ручки + сенсорные кнопки |
| Количество режимов работы | 8 |
| Количество стекол дверцы | 2 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Конвекція | є |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очистки | Эмаль легкой очистки |
| Метод очищення | Эмаль легкой очистки |
| Мощность подключения | нет данных |
| Об'єм | 71 |
| Об'єм (діапазон) | 71 і більше |
| Объем (диапазон) | 71 и более |
| Объём | 71 |
| Потужність підключення | немає даних |
| Таймер | електронний |
| Термощуп | немає |
| Управление | Механические ручки + сенсорные кнопки |
| Функция "Пароварка" | Нет |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Цвет | нержавеющая сталь |
| Электроподжиг | - |
Информация для заказа
- Цена: 8 480 ₴





