Універсальний тример MGK3220, триммер 6-в-1, 5 допоміжних пристроїв. Акумуляторний універсальний тріммер для сухого і вологого використання з безпрецедентною продуктивністю в порівнянні з попередніми поколіннями триммеров для бороди Braun Тример для бороди, волосся на обличчі та голові 6-в-1 Гострі леза з необмеженим терміном служби і 13 налаштуваннями довжини для максимальної точності NiMH-акумулятор забезпечує 50 хвилин роботи від зарядки протягом 10 годин Розроблено та спроектовано в Німеччині компанією Braun
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Braun |
| Цвет | Черный |
| Количество насадок | 5 |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Самозатачивающиеся лезвия | Нет |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор заряджання | є |
| Быстрая зарядка | Нет |
| Влажная очистка/Использование в душе | есть |
| Вологе очищення/Використання в душі | є |
| Время зарядки (аккум.) | 10 ч |
| Время работы (аккум.) | 50 мин |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення | Проприетарный аккумулятор |
| Индикатор зарядки | есть |
| Колір | чорний |
| Кількість насадок | 5 |
| Максимальна довжина | 21 мм |
| Максимальная длина | 21 мм |
| Матеріал лез | нержавіюча сталь |
| Минимальная длина | 0,5 мм |
| Мінімальна довжина | 0,5 мм |
| Питание | Проприетарный аккумулятор |
| Самозаточуючі леза | немає |
| Час зарядки (акумулятор) | 10 год |
| Час роботи (акумулятор) | 50 хв |
| Швидка зарядка | немає |
Информация для заказа
- Цена: 1 162 ₴







