
Смартфон Oppo A54s 4/128GB Dual Sim Crystal Black
6 454 ₴
- Нет в наличии
- Код: A54s 4/128GB Black
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
3D Гладкий дизайн. Cяюча елегантність Великий екран, витривалий акумулятор ємністю 5000 мАг і потрійна камера, створена, щоб сяяти, упорядковані в цілісний, надтонкий 3D-корпус із загнутими краями, який має вагу лише 190 г і товщину 8,4 мм. HD+ дисплей з турботою за очима Надто світло на вулиці? Або занадто темно? Не хвилюйся, AI Eye-care автоматично налаштує яскравість екрана відповідно до середовища. Твоя сила фотографії тепер утричі крутіша Потроюй можливості. Поєднання інтелектуального програмного забезпечення та якісного апаратного забезпечення в потужній системі з трьома камерами: основною камерою 50 МП, камерою глибини 2 МП і макрооб’єктивом 2 МП. Покажи свій світ за допомогою приголомшливих фотографій. АІ Б’ютифікація Оновлений алгоритм штучного інтелекту не тільки може природним чином покращити колір обличчя, але також може зберегти деталі шкіри та адаптуватися до різних форм обличчя, підкреслюючи твою унікальну досконалість. Режим яскравих кольорів Навіщо витрачати час на редагування, щоб покращити колір, коли є Режим яскравих кольорів? Інтелектуальний алгоритм відображення кольорів Режиму яскравих кольорів відтворює кольори такими, якими ти їх бачиш: природними та яскраво-живими. Більше жодних тьмяних кольорів. Фільтри Боке Незалежно від того, чи це природні ландшафти, міські фотосесії чи портрет, обери із набору з 15 фільтрів, який включає 7 абсолютно нових дизайнів, і дозволь програмному забезпеченню зробити все інше. Залишайся онлайн Приготуйся до 21,14 год перегляду Youtube. Залишилося лише 5%? З режимом Super Power Saving Mode ти можеш переписуватись у WhatsApp ще 1,10 год. Тоді як Super Nighttime Standby Mode знизить споживанння заряду на 1,32% вночі. Менше затримок, більше розваг Оснащений сховищем 4 ГБ + 128 ГБ і спеціально розробленим підсилювачем системи. Системи оптимізовано для довшої роботи, із швидшим завантаженням, швидшою обробкою, меншою затримкою тощо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OPPO |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G35 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | є |
| Вес | 190 г кг |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 163.6х75.6х8.4 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.52 |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 50+2+2 Мп |
| Основная камера | 50+2+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 256 ГБ |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Підтримка SD-карти | 256 ГБ |
| Разрешение | 1600 х 720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Да |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 4x2.3 ГГц + 4x1.8 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 6 454 ₴











