
Смартфон Tecno Spark 8С (KG5k) 4/128GB Dual Sim Turquoise Cyan (4895180777929)
4 914 ₴
- Нет в наличии
- Код: 4895180777929
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Покращена подвійна камера з ШІ 13 Мп Підвищена деталізація знімків Функція Memory Fusion Memory Fusion допомагає позбутися зависань пристрою. Вона задіює вбудовану пам’ять, що не використовується, для підвищення продуктивності і забезпечує плавну роботу додатків. Енергоємний акумулятор 5000 мАг Розряджений акумулятор вас більше ніколи не застане зненацька. Енергоємний акумулятор 5000 мАг та SPARK 8C з оптимізованим енергоспоживанням забезпечать тривалий час роботи. Super Boost Стабільна та плавна робота в будь-який час! Використовуйте пристрій максимум одним натисканням кнопки. Плавне функціонування як багатозадачності. Безперебійна робота за слабкого сигналу мережі. Культовий дизайн Сучасний та футуристичний! Корпус смартфона виконаний у сміливому та сучасному дизайні з великими літерами. Серія SPARK відкриває епоху інноваційних дизайнерських ідей. Soplay 2.0 стань музичним продюсером Записуй тексти та музику одним дотиком. Ти можеш створювати композиції навіть без підключення до інтернету завдяки вбудованим пакетам звукових ефектів. Ефект Боке Фокус на головному. Хочеш створити стильне фото? Ефект розмиття фону допоможе сфокусуватися на певних об’єктах у кадрі Розпізнавання сценаріїв зйомки з ШІ Камера з підтримкою ШІ оптимізує різні сценарії фотозйомки, покращує чіткість та реалістичність знімків Нові технології панорамної зйомки від TECNO Розробки TECNO для панорамної зйомки дозволять у найдрібніших деталях відобразити великі пейзажі та великі зібрання людей на концертах та фестивалях. Режим HDR Режим розширеного динамічного діапазону максимально точно передає деталі як у тіні, так і у світлі, в результаті чого виходять збалансовані фото. Портретна камера 8 Мп із режимом Beauty 3.0 Новий рівень б’ютіфікації! Селфі зі SPARK 8С це яскравий погляд, витончені риси обличчя та гладка шкіра. Неперевершена краса кожного фото. Знімки з приголомшливою посмішкою Алгоритм ШІ дозволяє фокусуватися на тонких змінах міміки та допомагає сфотографувати щасливі моменти та найщиріші посмішки. AR-стікери Бажаєте персоналізувати ваші знімки? AR-стікери - це функція, яка забезпечує вас набором різноманітних стікерів, які додадуть веселощів вашим фотографіям! Режим інтервальної зйомки 1080P Насолоджуйтесь навколишнім світом! Інтервальна зйомка допомагає по-новому поглянути на звичні речі та занурює у тонку чарівність навколишнього світу. Функція корекції документів Автоматичне направлене коригування спотворених документів! Функція корекції документів застосовує корекцію перспективи та технологію визначення межі аркуша для комфортного та правильного відображення. Новий дизайн інтерфейсу користувача - все нове для вас Колір Cosmos blue, що втілює нескінченну життєву силу та свободу Забезпечення інноваційної інтелектуальної обробки у всіх деталях Чим менше тим краще. Мінімалізм у кожній деталі Розумне перемикання в темний режим Функція захисту від підгляду Ви колись відчували себе параноїком, коли користувалися телефоном у громадських місцях? Можливо, у вас є суперсекретний обліковий запис у соціальній мережі, про який не повинні знати ваші колеги по роботі. Функція захисту від підгляду призначена для утруднення огляду екрана телефону так, щоб стороннім було важко підглядати через плече за тим, як ви спілкуєтеся або користуєтеся телефоном у громадських місцях. Не потрібно більше турбуватися про те, що незнайомець дивиться на екран вашого телефону в автобусі або метро. Тепер ніхто не зможе підглядати на екран вашого телефону! Функція відеосюжетів Блокбастер із фотографій! Вибирайте кілька фотографій та створюйте відео. Пам’ятний сюжетний ролик для друзів та близьких – чудова нагода привітати людину з Днем народження або іншою пам’ятною датою. Дитячий режим Обмежте вміст і час гри для безпеки дітей. Запобігайте використанню дітьми небажаних програм та контролюйте час, який вони проводять зі смартфоном При використанні SPARK 8C лежачи дитині прийде повідомлення, що треба змінити неправильну позу Функція "Сейф 2.0" Набридло почуватися небезпечно щоразу, коли ви віддаєте свій телефон другу? Заблокуйте свої програми та галерею, щоб стороння людина не змогла їх переглянути. Усього за пару секунд приховайте свою улюблену програму. Захистіть паролем ваші конфіденційні та мультимедійні програми, щоб стороння людина не змогла їх відкрити. Функція "Сейф 2.0" дозволяє приховувати повідомлення про повідомлення, а також зашифровувати та приховувати ваші особисті фотографії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecno |
| Цвет | Голубой |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Состояние | Новое |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Unisoc T606 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | без NFC |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | відсутня |
| Вес | 214 г кг |
| Вспышка основной камеры | двойная светодиодная |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.57х76х8.95 мм |
| Гарантия | 13 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | MicroUSB |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 2 |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 13+2 Мп+AI Сam |
| Основная камера | 13+2 Мп+AI Сam |
| Поддержка SD-карты | 256 ГБ |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Підтримка SD-карти | 256 ГБ |
| Разрешение | 1612х720 (HD+) |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Да |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная вспышка | Да |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процессора | 1.8 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 4 914 ₴







