
Смартфон Tecno Pova-3 (LF7n) 6/128GB Dual Sim Tech Silver (4895180781612)
8 396 ₴
- Нет в наличии
- Код: 4895180781612
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Смартфон TECNO POVA-3 – сучасний, потужний, елегантний, багатофункціональний. Пристрій наділений достатнім запасом оперативної та вбудованої пам’яті, можливістю установки карти microSDXC, великим тонкорамочним екраном, діагоналлю 6.9 дюймів, чудовою роздільною здатністю 2460х1080, якісною матрицею IPS. На такому дисплеї буде зображатися чітка, якісна, реалістична картинка. Гаджет обладнаний потужним 8-ядерним процесором MediaTek Helio G88, графічним прискорювачем Mali-G52 MC2. За таких характеристик, телефон легко виконувати велику кількість задач одночасно та відкриватиме додатки без зайвих лагів. За автономність відповідає акумулятор, місткістю 7000 мАг зі швидким заряджанням, заряду якого вистачить на довго. Також мобільний має чудову систему камер: основна ширококутна - 50 Мп з LED-спалахом та 8-мегапіксельна фронтальна. Отримуйте якісні фото, знімайте неперевершені відео, спілкуйтеся з друзями чи колегами по відеозв’язку. Додатково, девайс оснащений такими бездротовими технологіями: Wi-Fi, Bluetooth, GPS, чіпом безконтактних платежів NFC. Наявність сканера відбитків пальців дозволить розблоковувати систему одним торканням. Привабливий дизайн, міцний корпус, функціональність нікого не залишать байдужими до даної моделі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecno |
| Цвет | Серебристый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G88 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Ємність акумулятора | 7000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | есть |
| Вага | 268 г |
| Вспышка основной камеры | четверная светодиодная |
| Встановлена ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 173.1х78.46х9.44 мм |
| Гарантия | 13 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.9" |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Колір | сріблястий |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 6 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 50+2+0.3 Мп |
| Основная камера | 50+2+0.3 Мп |
| Поддержка SD-карты | 256 ГБ |
| Потужність заряджання | 33 Вт |
| Предустановленная ОС | Android |
| Процесор | MediaTek Helio G88 |
| Підтримка SD-карти | 256 ГБ |
| Разрешение | 2460x1080 |
| Роздільна здатність | 2460x1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | есть |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | есть |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | четверний світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процесора | 2.0 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 8 396 ₴


